Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

Замок запалювання з PIN-кодом або кнопкою – іммобілайзер CAN CanLock.

  •  

В епоху «професіоналізації» злодійського ремесла теж варто професійно захистити автомобіль від крадіжки – допоможе в цьому кодовий замок запалювання.

Замок запалювання з PIN-кодом / кнопкою – як це працює?

Коли я вперше побачив фільм 15 років тому “Перевозчик” (2001) авто серії 7 (E38) i блокуванні запалювання кодом. BMW Я навіть встиг купити (також 735i, але без 06 в цифрах і він не був чорним). Два десятиліття тому розблокувати автомобіль за допомогою прихованої клавіатури було досить інтригуюче. Сьогодні замок запалювання з кодом, що складається з комбінації кнопок, можна встановити практично в кожен автомобіль і ефективно захистити його від крадіжки.

Нам навіть не потрібно встановлювати спеціальні кнопки чи клавіатури. Технологічний прогрес і глобальне використання шини CAN як мозку автомобіля принесли багато можливостей.

іммобілайзер CanLock
Мініатюрний CanLock дозволяє застосувати код до замку запалювання – і багато іншого.

Введення коду – це лише один із способів розблокувати автомобіль від запуску – важливіше те, як автомобіль захищений. Іммобілайзер CAN CanLock ефективно захищає автомобіль від крадіжки, а розблокування можна зробити за допомогою запрограмованого коду, смартфона або спеціального безконтактного брелка.


Перегляньте відео про невдалу спробу викрадення BMW M2 – дізнайтеся, чому варто інвестувати в додатковий захист від крадіжки.

Іммобілайзер CAN CanLock – ефективний замок запалювання не тільки на код і кнопку

CAN-іммобілайзер – це мініатюрний пристрій, який встановлюється в автомобіль, не перетинаючи жодного кабелю – тому автомобіль не втрачає гарантію. CanLock взаємодіє з усіма електронними компонентами автомобіля. CanLock, що працює безпосередньо всередині шини CAN, здатний видавати різні команди в залежності від ситуації. Завдяки цьому сфера дії CAN-іммобілайзера дуже широка і дозволяє захистити практично кожен транспортний засіб. Незалежно від того, чи це електромобіль, гібрид чи автомобіль з класичним двигуном внутрішнього згоряння, чи навіть мотоцикл. CanLock підтримує більшість автомобілів, навіть імпортованих із США, і база сумісних транспортних засобів зростає з кожним днем.

Іммобілайзер CAN CanLock – як захищає ?

Відео, що показує, як працює CanLock, в якому наша специфікація Kamil пояснює та показує, як це працює на прикладі 3-го покоління Skoda Superb.

Подивіться, як працює CanLock на практиці – увімкнено замок запалювання !

CanLock, окрім вимкнення запалювання, може запропонувати набагато більше, в залежності від обраного варіанту. Окрім знерухомлення транспортного засобу, ми також можемо встановити додаткову автосигналізацію з двома встановленими сиренами – одна зовні, щоб ефективно оповістити власника, а інша всередині транспортного засобу з гучністю +/- 100 дБ. Для ефективного переслідування злодій з машини. Ми також встановлюємо датчики положення та нахилу для захисту від крадіжки методом “на вудку “, або на кодграббер .

Дізнайтеся більше про роботу іммобілайзера CAN CanLock та функції захисту від крадіжки:

Шукаєш протиугінний захист для свого автомобіля? Заповни форму для контакту, або телефонуй: +38 (096) 551-52-57 розкажемо що требазробити, щоб захистити автомобіль і спати спокійніше 🙂?

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.