Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

Викрадення коліс. Як захистити диски та шини?

  •  

Крадіжка коліс, безсумнівно, є проблемою, така практика існує і буде існувати, тому що комплект хороших дисків часто коштує дорого, а його продаж легкий і не залишає слідів. Як захистити диски та шини від крадіжки?
колесо шина диск
Як вберегтися від крадіжки коліс?

​Крадіжка коліс в Україні

Хоча тема крадіжки коліс може здатися «злодієм-любителем», варто знати про вартість деяких дисків або шин. Набір коліс, на який ставиться автомобіль вищого класу, може коштувати навіть кілька тисяч злотих, а кілька тисяч – абсолютна норма навіть у більш звичайних автомобілях. Тому, говорячи про крадіжки коліс, ми говоримо про крадіжки деталей, які часто коштують велику суму. До цього додається той факт, що такі колеса важко відстежити, легко розріджувати, і досить простих інструментів, щоб їх вкрасти.

Звучить як досить прибутковий «бізнес» — якщо це можнаназвати бізнесом. Хоча кількість цього виду крадіжок у нашій країні з року в рік зменшується, це все ще є поширеною проблемою. Якще не дивно, але зникають не лише колеса на алюмінієвих дисках. Також зникають більші колеса на сталевих дисках – в основному йдеться про диски з хорошими/коштовними шинами (позашляховики, машини з більшими/ширшими шинами).

Методи крадіжки також не особливо витончені, тут немає сучасних технологій – є сумка для інструментів, блоки/колоски і робочий домкрат. Завдяки наявності електричних колісних ключів або ефективних підйомників, крадіжка коліс може бути здійснена дуже швидко.

Служби працюють, моніторинг доступний, але крадіжка коліс залишається проблемою

В інтернеті можна знайти багато відео з відеоспостереження, що показують крадіжку коліс. На місцевих сайтах поліцейських відділень в Україні також є записи про подальші арешти. І хоча напрямок розвитку в цій справі хороший, але відсоток викрадених коліс, не набагато зменшився.

В 2020 році в Польщі затримали злочинця. Зі слів поліцейських – кримінальний відділ KRP VI (Бялоленка, Таргувек, Прага-Полнок) затримав 35-річного чоловіка, підозрюваного у крадіжці коліс на суму близько 50 000 злотих (375 000 гривень). Йшлося про різні марки – те, що було на стоянці все було цінним, все ставало здобиччю. За вартістю 50 тис. PLN, складався з 8 комплектів коліс, викрадених у вересні-грудні 2020 року. Чоловік визнав провину. Справу досі розслідує прокуратура.

​Kрадіжка дисків та шин – як попередити?

Пропозиція породжує попит, а крадіжка коліс підживлює ринок різними заходами безпеки, щоб запобігти цим крадіжкам. Багато користувачів чули про протиугінні колісні болти. У значній кількості випадків вони в кращому разі ускладнюють процес. У колісних злодіїв немає складного завдання, їм потрібен лише набір універсальних інструментів. Ця концепція також охоплює різні гвинтові кришки, які призначені для захисту від крадіжки коліс.

колесо BMW
Великі диски для автомобілів преміум-класу можуть коштувати до 20 000. злотих за комплект

Крім такого механічного захисту, важко знайти інший спосіб (і, звичайно, відносно дешевий). Також використовуються різні типи сигналізації, щоб відчути, що хтось втручається в автомобіль – це вже виглядає більш ефективним рішенням. На жаль, в епоху Amazon та AliExpress неважко придбати «копійковий» пристрій, який насправді краще тримає аркуші паперу, ніж захищає колеса від крадіжки.

Для крадіжки коліс необхідно підняти автомобіль, а отже, змінити його положення – транспортний засіб нахиляється. Тому найефективнішими є сигналізації, які мають вбудовану систему, яка перевіряє нахил автомобіля в різних осях. Це дозволяє ефективно стримувати злодія за допомогою гучної сигналізації.

​CanLock Premium + Laweta – ефективне розв’язання проблеми.

Пропонована нами система є комплексним рішенням. Захист колеса від крадіжки – це скоріше додаткова, ніж основна функція. Система CanLock діє сама по собі основні версії які захищають перед безпосереднім викрадненням авто – вимикає запалювання і стійкий до крадіжки методом “вудка”.

CanLock протикрадіжний іммобілайзер
CanLock Premium Syrena + Laweta захищає перед викраденням багатьма способами.

Ми також пропонуємо розширені рішення, включаючи версію CanLock Laweta. Цей продукт захищає автомобіль від прямого викрадення, крадіжки на валізі, затягування на причеп або крадіжки коліс. Пристрій має функціональність повної версії CanLock Premium і має додатковий датчик нахилу та положення, який активує додаткову сирену під час зміни.

Триосьовий датчик (3D) визначає зміну трьох осей, і коли автомобіль змінює положення з початкового стану, датчик запускає сирену. Початкове положення запам’ятовується після включення/вимкнення запалювання автомобіля.

Електронний замок автомобіля в поєднанні з датчиком нахилу та положення, а також дуже гучною сиреною всередині та зовні автомобіля ефективно запобігає крадіжці автомобіля багатьма способами, а також крадіжці коліс.

Aвтор: Arkadiusz Lenkiewicz

Якщо Ви хочете дізнатися, чи можна встановити протиугінну система CanLock на
Ваше авто напиши до нас, подзвоніть за номером +38(096) 551 – 52 – 57 або натисніть червону іконку з телефоном в правому нижньому куті екрана.

Наші спеціалісти передзвонять до Вас і нададуть консультацію.

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.