Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

Як захистити гібридний автомобіль від крадіжки?

  •  

Як захистити гібридний автомобіль від крадіжки?

З року в рік зростає інтерес до гібридних автомобілів. Покупців, безсумнівно, приваблюють екологічні міркування – менше забруднення та зменшена витрата палива, тобто можливысть дешевше подорожувати. Власники гібридів також мають ряд приємних бонусів, наприклад, у багатьох містах запроваджено безкоштовне паркування. Однак, на відміну від електромобілів, що підключаються, гібриди асоціюються з набагато більшою свободою та незалежністю – від зарядної станції чи відстані, яку вони можуть подолати.

Toyota Prius була першою популярною моделлю легкового автомобіля з гібридним приводом. Можна сказати, що вона здійснила революцію в цьому сегменті ринку. Наразі найпоширенішими гібридними моделями в Україні є Toyota Corolla, Toyota C-HR і Toyota RAV4. Окрім Toyota, ми також їздимо на Lexus NX та Kia Niro. Більшість гібридних моделей автомобілів набагато дорожче своїх аналогів з системою згоряння. Саме з цієї простої причини вони “ласий шматок” до злодіїв. Тому ми рекомендуємо встановлювати на ці автомобілі додатковий захист від крадіжки.

Гібридний автомобіль – що це таке і як він працює?

Гібридний автомобіль зазвичай має мінімум два двигуни – один внутрішнього згоряння і хоча б один електричний. Електропривод, в залежності від типу гібрида, може виконувати багато функцій – він керує автомобілем, підтримує двигун внутрішнього згоряння, відновлює енергію від гальмування або збільшує потужність самого транспортного засобу. Все це означає, що навіть якщо ми не можемо їздити повністю на електриці, витрата палива значно нижчий.

Залежно від способу з’єднання двигуна внутрішнього згоряння та електродвигуна можна виділити серійні, паралельні та змішані гібриди. Крім повних гібридів, досить популярні на ринку і м’які гібриди, конструкція яких дуже схожа, але електродвигун не функціонує як самостійний привід. Його завдання – підтримувати двигун внутрішнього згоряння та відновлювати енергію під час гальмування. При цьому економія палива значно нижча, ніж у повноцінних гібридів.

зарядка електромобіля
Джерело: Adobe Stock

CAN іммобілайзер і гібридний автомобіль

Як ми вже згадували, гібриди досить серйозно вразливі до крадіжок. По-перше, тому, що злодії просто люблять японські автомобілі. По-друге, тому що вони нові, дорожчі та бажані покупцями – а значить, для них є ринок. Одним з найкращий видів безпеки для сучасних автомобілів, Іммобілайзер CAN — це протиугінний пристрій, який запобігає багатьом методам крадіжки, включаючи популярні та немарковані крадіжки «на вудку». Про це ми вже неодноразово писали, наприклад у статті про ефективний захист авто від викрадення. 

Іммобілайзер CanLock
Іммобілайзер CanLock

Не раз доводилося чути думки, що в гібридних автомобілях неможливо встановити ефективний блок руху, тобто іммобілайзер. Ті ж люди стверджують, що таке втручання може призвести до втрати гарантії на транспортний засіб. Проте в обох випадках нічого поганого бути не може.

Правда, однак, що гібридний автомобіль і його специфічна двомоторна конструкція значно ускладнюють його захист за допомогою іммобілайзера CAN, ніж звичайний автомобіль лише з двигуном внутрішнього згоряння. Два двигуни створюють проблеми для виробників безпеки – і витрати для користувачів. Чому це відбувається?

По-перше, сам монтаж іммобілайзера набагато складніше, більш трудомістка і вимагає дійсно досвідчених інженерів. Це пояснюється тим, що обидва двигуни повинні бути захищені від несанкціонованого запуску одночасно. Інакше, захистивши лише один мотор, злодій може від’їхати, включивши другий (і навіть третій – залежно від моделі), незахищений.

Повертаючись до потенційної втрати гарантії – це може бути лише в тому випадку, якщо для встановлення іммобілайзера доведеться перерізати оригінальні дроти. Однак у випадку з найсучаснішими системами, які підключаються безпосередньо до CAN-шини, ця процедура не відбувається. Жоден дріт в електричній системі автомобіля не перерізаний. Таким чином, немає причин, чому гарантія не зберігається.  

Два двигуни – чому це може бути проблемою?

Звичайно, це не проблема у використанні, але коли мова йде про захист автомобіля від крадіжки, то головна складність – це два двигуни, які необхідно захищати одночасно. Зрештою, жоден водій гібрида не хоче розблокувати кожен двигун по черзі, сідаючи в автомобіль. Тому, по-перше, не так просто знайти виробника, який пропонує іммобілайзер відразу для всіх двигунів, а по-друге, ще складніше, знайти виробника, який зробить це за ціною стандартного CAN-іммобілайзера. Винятком, схоже, є система, яку пропонує “Захист Авто”, ціна на яку не змінюється в залежності від типу та моделі автомобіля. Як одні з небагатьох, ми маємо одну ціну безпеки, незалежно від того, чи є у вас автомобіль внутрішнього згоряння чи гібрид. Ціна, яку Ви бачите на веб-сайті, є ціною, яку Ви заплатите не залежно від того який у Вас автомобіль. Прикладами гібридних моделей – найпопулярніших, але також нішових, що підтримуються системою “Захист Авто”, на даний момент є:

Fiat 500, Hyundai Kona, Hyundai Sonata, Lexus CT, Lexus IS, Lexus NX, Lexus RX, Peugeot 508, Toyota Auris, Toyota Prius Plus, Toyota RAV4, Toyota Yaris, BMW 3, BMW 5, BMW X5, Ford C-MAX Energi i Peugeot 3008 … – щоденно цей лист збільшується.

Маєш гібрид? Подзвони до нас – і ми допоможемо захистити авто від викрадення

+38 (096) 551 52 57 або лиши свої контактні данні і наш спеціалість передзвонить аби надати консультацію в який спосіб найкраще захистити твоє авто.

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.