Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

ТОП 5 – кращих програмних забезпечень для захисту авто від крадіжок.

 •  

Ви купили автомобіль і хочете докласти максимум зусиль, щоб він не потрапив до злодіїв? Чи знаєте ви, що встановлені на заводі охоронні пристрої для них не є перешкодою? У цій статті Ви дізнаєтеся, які найкращі засоби захисту від крадіжок існують на ринку сьогодні.

Які основні особливості захисту від крадіжок?

Індивідуальна охорона автомобіля є абсолютно необхідною, якщо ми хочемо вберегти транспортний засіб. Лише додаткові та нестандартні протиугінні заходи здатні ефективно затримати злодіїв перд викраденням Вашого автомобіля або продовжити час викрадення / утруднити втечу, щоб вона стала занадто ризикованою. На жаль, стандартна охорона автомобілів не дуже ефективна. Як вибрати ефективну автосигналізацію? – ми писали про це.

Який захист від крадіжок вибрати?

При виборі протиугінної системи безпеки варто звернути увагу на спосіб її установки. На ринку є багато систем, які призначені для «простого», самостійного монтажу. Насправді його встановлення може виявитися досить складним завданням, що вимагає хорошого знання електричної системи автомобіля. Неповна збірка, особливо пов’язана з порушенням роботи електропроводки автомобіля (обрізання проводів), може призвести до втрати гарантії, а також до знерухомлення автомобіля. Тому ми завжди рекомендуємо купувати охоронний пристрій у комплексі із професійним монтажем, завдяки чому виробник несе повну відповідальність за роботу сигналізації на автомобілі .

злодій в авто
На жаль, злодійська професія розвивається, тому варто убезпечити автомобіль системою, яка йде в ногу з «трендами» та багатьма новими способами захисту автомобіля від крадіжки.

У випадку з сигналізацією GPS і локаторами ключовим параметром, на якому потрібно зосередитися, є навіть не діапазон, а сила сигналу. Особливо якщо ми часто паркуємо машину далеко від роботи чи дому. Проблема всіх типів GPS / GSM / радіолокаторів полягає в їх схильності до глушіння сигналу глушниками. З цієї причини слід подбати про те, щоб таке заглушення сигналу не порушило роботу системи. Один із виходів – урізноманітнити різні засоби безпеки в транспортному засобі – встановити кілька різних рішень.

Також варто звернути увагу на те, чи сумісний обраний охоронний пристрій зі смартфоном. Можливо, це не обов’язкова функція, але значно підвищує комфорт користування сигналізацією.

5 найкращих функцій захисту від крадіжок

1. Комплексний захист від крадіжок – Іммобілайзер CAN CanLock Zahyst-Avto.com.ua

Одна з найсучасніших функцій безпеки, доступних на ринку – CAN-іммобілайзер. Його робота заснована на тому, що автомобіль, без введення відповідного коду або розблокування брелоком/телефоном, просто не заводиться або відразу гасне. Перевага іммобілайзера CAN перед звичайним іммобілайзером полягає в тому, що блокування відбувається по шині CAN без необхідності перерізати будь-які дроти. Завдяки цьому пристрій безпечний для інноваційної електроніки, якими наповнені сучасні автомобілі. Ключовим у випадку саме з цим виробником є ​​те, що іммобілайзер встановлюють фахівці компанії “Захист Авто” (по всій Україні (крім тимчасово окупованих теріторій, та територій ведення бойових дій), тому вони несуть повну відповідальність за його правильну роботу. Система розроблена та виготовлена ​​в Європі та сумісна з більшістю марок автомобілів – середнього та високого класу.

Іммобілайзер CAN CanLock дозволяє додатково інсталювати сумісний GPS-модуль, що дозволяє дистанційно вимикати запалювання, відправляти повідомлення на телефон і практично необмежені можливості контролю стану авто “на живо” .

2. Автосигналізація Viper 5906V

Viper є переможцем багатьох рейтингів автосигналізацій і беззаперечним лідером впізнаваності клієнтів у США. В останні роки компанія інвестувала значні кошти в новітні функції безпеки, такі як розширене шифрування та спеціальні датчики. Ринкова перевага цієї сигналізації – її радіус дії понад 1,5 кілометра. Viper дозволяє легко інтегруватися зі смартфоном і пропонує безліч засобів безпеки та додаткових функцій, таких як дистанційний запуск двигуна. Завдяки своїй складності це не такий вид автосигналізації, яку можна встановити самостійно – це ми вважаємо плюсом. На жаль, в Україні важко встановити таку сигналізацію.

3. Optimus 2.0 GPS Tracker

«GPS-локатори чудові, коли машину викрадають, і ми намагаємося її відстежити». Так і має бути, але, на жаль, злодії вже освоїли навик глушіння різноманітних сигналів. Такий стан речей не виключає необхідність використання модуля GPS, але найкраще встановити комплексну систему безпеки, яка буде захищати автомобіль різними способами. Самостійно незалежні GPS-локатори не захищають від крадіжки, але завдяки моніторингу сигнал про зникнення автомобіля має надходити набагато швидше, ніж якби ми помітили його відсутність на стоянці. Також ми можемо швидше повідомити поліцію та розпочати пошукову операцію. До списку ми включили модель GPS Tracker Optimus 2.0 через її мініатюрний розмір, що дозволяє легко сховати від злодія. Заслуговують на увагу і його функції – відстеження положення транспортного засобу в режимі реального часу, повідомлення SMS/e-mail про рух, перевищення швидкості або необхідність підзарядити акумулятор. Мінусом такого рішення є необхідність заряджати пристрій раз на 1-2 тижні і щомісячна плата.

4. Безключовий протектор KP-20

Пристрої такого типу призначені для запобігання найпопулярнішому методу викрадення автомобіля «на вудку». Пристрій мініатюрного розміру, має форму кліпси, розміщеної на акумуляторі. Накладка відключає потік електроенергії від акумулятора через мить після виходу з автомобіля. Щоб відкрити дверцята автомобіля, Вам потрібно розбудити акумулятор, двічі торкнувшись ключа в кишені брюк або сумочці. Клієнти цінують легкий і швидкий самостійний монтаж, який жодним чином не торкається самого транспортного засобу і не впливає на його гарантію. Недолік кришки акумуляторної батареї полягає в тому, що вона запобігає крадіжці лише одного типу і підходить не для всіх моделей автомобілів, наприклад, із незмінними батареями в пульті дистанційного керування.

5. Ведмежий замок.

Ведмежий замок – відомий польський виробник протиугінних замків. Механічний замок керма цієї марки кріпиться безпосередньо на рульовій колонці і керується ключем. Неможливість керувати ним суттєво ускладнює від’їзд викраденого автомобіля злодієм, тому він повинен спочатку його зняти з озброєння або перевезти транспортний засіб на евакуаторі. Незважаючи на високу популярність цього рішення, слід пам’ятати, що це все-таки тільки механічний захист, який можна демонтувати – хоча і не без труднощів – з використанням професійного обладнання. Цей захист також найлегше знайти – його видно з першого погляду після того, як увійшли в транспортний засіб.

Висновок CanLock – один з найкращий протиугінних захистів

Іммобілайзер CAN – CanLock він має особливості, які важко знайти у випадку інших рішень – його функціонування є найбільш комплексним. Монтаж не порушує гарантійних умов, і продукт має повну підтримку виробника, який несе відповідальність за правильну установку системи. Ця захисна система не схильна до будь-якого заглушення сигналів, що є проблемою відстеження GPS – до того ж це не протиугінні заходи безпеки, а скоріше ліки проти викрадення. Не варто також знецінювати поліс проти крадіжки – його умови відрізняються, але в кінцевому підсумку страхування від крадіжки дозволяє вийти з неприємностей якимось розумним способом.

Функції CanLock .:

 • Практичний захист від крадіжок, який не обмежує функціональність системи без ключа.
 • Відключення запалювання / іммобілізація автомобіля незалежно від типу приводу, що дозволяє багатьма способами захистити автомобіль від крадіжки, також методом “на вудку”.
  • Aвто електричн та гибрид.
  • Дизель/Бензин
 • Дуже голосна aвтосигналізація з можливістю монтажу сигналу всередині та зовні.
 • Датчик нахилу та положення, що спрацьовує під час спроби вкрасти колеса/затягнути на евакуатор тощо.
 • Модуль GPS, який дозволяє дистанційно відключати запалювання, стежити за станом транспортного засобу та налаштовувати сповіщення на телефоніw в режимі реального часу (миттєво) про різні форми небажаного впливу на автомобіль (і багато-багато іншого).
 • Захисти авто від різних способів викрадення, довільне програмування коду, брелок та спеціальний додаток на телефон.
іммобілайзер CanLock
Іммобілайзер – CanLock від Zahyst-Avto.ua

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.