Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

Крадіжка автомобілів у 2022 році – подивіться, що змінилося!

  •  

Крадіжка автомобілів у 2022 році – подивіться, що змінилося!

Крадіжка автомобілів у 2022
Проникнення в авто.

Крадіжка автомобілів 2021 – яким був минулий рік?

В Україні за останні 2 роки відмічається зниження рівня крадіжок авто. Але на це є об’єктивні причини. Перш за все на рівень крадіжок авто вплинула епідемія з карантинними заходами, під час яких велика кількість працівників була переведена на роботу в дистанційному режимі. Тобто необхідності щодня використовувати авто стало меньше. Відповідно до цього велика частка авто лишалися у гаражах, підземних паркінгах та інших важкодоступних місцях для злочинців. Згідно з офіційними даними, у першій половині 2021 року викрали 1 475 авто. Вже до кінця 2021-го року показник збільшився – цифра становила 3546 випадків. Якщо враховувати неофіційну статистику, то ситуація ще більш невтішна: у 2021 році викрали 7092 машини. Лідерами серед міст України у цьому плані є Київ, Одеса, Харків та Львів.

Карантин вплинув на час, коли активні злодії. Активність злодіїв змістилася з нічних, темних годин доби на ранок та день. Так найктивнішим часом стали години з 8 до 16-00. Як і щороку, ПІК викрадень припадає на літні місяці, коли багато людей їдуть у відпустки, і лишають свої авто не завжди у безпечних місцях. Скоріше за все таку тенденцію сезонності викрадень спостерігатимемо й у цьому році.

Крадіжка авто 2022 – які марки найчастіше викрадають злодії?

Лідерами у списку викрадених авто є, як і раніше, японські та німецькі авто.

ТОР авто які викрадають
ТОР авто, які найчастіше викрадали у 2021 році.

Джерело: https://auto.24tv.ua/yaki_mashyny_v_ukraini_kradut_naichastishe_reitynh_n35599

«Злодії використовують невеликий пристрій, схожий на стару ігрову консоль. Цей пристрій здатний перехопити сигнал блоку управління в автомобілі і на його основі сформувати відповідну відповідь. Схоже, нещодавно обладнання дещо модифікували, що призвело до викрадення автомобіля Mitsubishi Outlander по Європі», – пояснює експерт Захист Авто.

Крадіжка авто 2022 – якими методами користуються злодії?

Викрадення авто кодграббер

Так виглядає пристрій для викрадення авто 2021.
Джерелo: http://pragapn.policja.waw.pl/r6/aktualnosci/104163,Grupa-Skorpion-znowu-w-akcji.html

Розблокувати центральний замок буде неможливо в ситуації, коли, наприклад, власник транспортного засобу стоїть у черзі в магазині за кілька десятків метрів від припаркованого автомобіля.

У методі «кодграббер (тетріс)» злодіям зовсім не потрібні ключі від автомобіля, що істотно відрізняє його від крадіжки ” на вудку”. В останньому пристрій (валіза) і ключ повинні знаходитися поблизу, щоб злодій міг перехопити сигнал ключа та відкрити автомобіль. Крадіжка «шляхом дублювання ключів» полягає у використанні пристрою виробництва SOS Autokeys. Він працює так само, як оригінальний пульт дистанційного керування – він зчитує запит на відкриття дверей, який надсилає автомобіль із системою без ключа, коли ви торкаєтесь ручки або потягуєте її, а потім налаштовує зворотний зв’язок на конкретну модель автомобіля, що призводить до звільнення замку. За допомогою цього пристрою можна також легко запустити двигун.

Cхема викрадення авто методом "на вудку" / "довгу руку"
Cхема викрадення авто методом “на вудку” / “довгу руку”

Крадіжка автомобіля 2022 – який захист від крадіжки використовувати?

Протиугінним пристроєм CanLock можна керувати за допомогою зручного мобільного додатка.

Хочеш дізнатися більше? Дзвони : + 38 (096) 551 52 57 або натискай, і лиши свої контактні дані – наш спеціаліст надасть консультацію

Дізнайся більше :

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.