Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

Клітка Фарадея – це хороший протиугінний пристрій?

  •  

Клітка Фарадея — геніальний винахід. Перший екран захисту від електростатичного поля був виготовлений в 1836 році. Проте сьогоднішній розвиток повсюдно поширених бездротових мереж робить його геніальним винаходом Клітка Фарадея — геніальний винахід. Перший екран захисту від електростатичного поля був виготовлений в 1836 році. Проте сьогоднішній розвиток повсюдно поширених бездротових мереж робить його важливим винаходом.

Що таке Клітка Фарадея?

Клітка Фарадея захищає від електростатичного поля – це означає, що вона здатна відсікати проникнення електричного поля в метал. Це пояснюється тим, що електричний потенціал на поверхні ідеального провідника повинен бути скрізь однаковим. Як результат – якою б сильною не була заряджена клітка, всередині неї немає електричного поля. Як результат – немає покриття, не вдасться вкрасти будь-які цифрові дані.

клітка Фарадея
Клітка Фарадея є одним із фундаментальних законів електростатики

Клітка Фарадея була створена як науковий експеримент, щоб показати один з основних законів електростатики. Сьогодні ці припущення служать, серед іншого, суворо захищаючи дзвінки та конфіденційні дані на високому корпоративному та інституційному рівнях. Клітки Фарадея використовуються президентами багатьох країн.

Клітка Фарадея як протиугінний захист від крадіжки «на вудку»

Ідея використовувати винахід Майкла Фарадея в контексті безпеки автомобілів народилася як відповідь на крадіжки “на вудку”. Вудки це в основному підсилювачі сигналу, які стають сильнішими та ефективнішими. Їхнє призначення — перехопити сигнал від ключа і «доставити» його до автомобіля, що стоїть поза теоретичною дальністю дії пілота.

Тому цілком природною ідеєю є відрізати шлях до сигналів, що випромінюються ключем, за допомогою клітки Фарадея. Ідея абсолютно правильна, але у неї є деякі недоліки, і один з основних полягає в тому, що він не пропонує нічого, крім відключення сигналу — теж не завжди. Хороші засоби захисту від крадіжок роблять набагато більше, ніж це, захищаючи Ваш автомобіль від різноманітних методів викрадення.

Клітки Фарадея у вигляді коробки/чохла для пульта дистанційного керування продаються в мережі за кілька сотень гривень, і думки розходяться. Судячи з коментарів, що з’являються, це рішення не гарантує успіх.

Клітка Фарадея в захисті від крадіжок.

Оскільки герметично закритий металевий контейнер може повністю відсікати хвилі різної частоти, має сенс захистити ключ KeyLess таким контейнером – чи не так? Ні, це не має сенсу, і це ефективно за дуже специфічних умов.

Ефективність клітки Фарадея не можна заперечувати, тому так – металева коробка може відсікати хвилі різної частоти, але насправді це має бути герметична конструкція. Слід також пам’ятати, що хвилі різної частоти мають різну довжину, і це визначає їх проникнення крізь різні матеріали. Наприклад – кузов автомобіля – це клітка Фарадея, але лише до певної міри – все-таки в ньому є вікна. В результаті середньо- та довгохвильова антена знаходиться за межами автомобіля, а радіохвилі вже доходять до автомобіля – вони коротші за товщину скла.

ключі телефон
KeyLess було зроблено для зручності використання, закриття пульта в коробці суперечить цій ідеї

Тепер, коли ми встановили, що дійсно добре виготовлена ​​клітка може ефективно відсікати сигнал, який випромінює ключ, практичний вимір цього рішення є мізерним. Залишати ключ на ніч у такому контейнері може спрацювати, але його щоденне використання втрачає не тільки сенс системи без ключа, але навіть практичний вимір дистанційного керування – сам по собі. Кожен раз, коли Ви витягуєте коробку, щоб дістати з неї ключ, щоб скористатися нею, це, м’яко кажучи, незручно.

Iммобілайзер CAN CanLock – ефективний і зручний захист від крадіжок

Набагато кращим рішенням є використання власного, ефективного захисту від крадіжок CanLock. Iммобілайзер CAN знереухомлює авто гібрид, електро i звичайно автомобілі із двигуном внутрішнього згоряння . Завести автомобіль зможе тільки власник, при наявності спеціального брелка, програмою або PIN-кодом. А ідея системи без ключа залишається недоторканою – ми можемо насолоджуватися зручністю, за яку заплатили в салоні.

Iммобілайзер CAN CanLock це пристрій з багатьма можливостями – він буде краще, ніж клітка Фарадея

Iммобілайзер CAN CanLock від Захист Авто рішення, яке оцінили багато задоволених клієнтів. Система комунікує безпосередньо з “мозком” автомобіля за допомогою CAN шини. Завдяки цьому наші пристрої взаємодіють з іншою електронікою на борту автомобіля, а сфера роботи CanLock широка. Окрім обслуговування автомобілів з будь-яким типом приводу, ми також можемо охороняти мотоцикли та автомобілі з США, дорожню та сільскогосподарську техніку.

Здійснюємо встановлення в багатьох містах України, наші монтажники виконують замовлення або на сервісній станції, або на Вашій території. Наша система розроблена в Польщі, з використанням високоякісних японських комплектуючих. Ми пропонуємо підтримку під час використання. Пристрій має європейський сертифікат E20 і не порушує гарантію автомобіля, оскільки під час монтажу ми не перерізаємо жодних дротів.

Хочете встановити сучасний протикрадіжний іммобілайзер CanLock на своє авто?  Напишіть до нас, подзвоніть за номером +38 (096) 551 – 52 – 57 або натисніть червону іконку з телефоном в правому нижньому куті екрана, і наші спеціалісти допоможуть підібрати варіант іммобілайзера, який надійно захистить Ваш автомобіль від викрадення.

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.