Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

Як вибрати хорошу і ефективну автосигналізацію?

  •  

З цієї статті Ви дізнаєтеся :

  • Як працює автосигналізація ? 
  • Які різновиди автосигналізацій доступні на ринку ? 
  • Від чого залежить ефективність сигналізації ?
  • На що звернути увагу при виборі автосигналізації ? 
  • Які є альтернативні способи захисту? Що краще захищає ніж сигналізація?
пульт автосигналізації
Пульт автосигналізації.

Чи є надійна автосигналізація? Багато автовласників задають собі це питання. Тим більше, що у нас на ринку є величезний вибір протиугінних систем. Існують різні типи сигналізації, з різними функціями та різним ціновим рівнем. У цій статті ми розглянемо основні типи сигналізації та покажемо, яке рішення є правильним, а яке краще ігнорувати. Ми також вирішимо одвічну дилему: чи найдорожча сигналізація означає найкращу?

Автомобільна сигналізація – як вона працює ?

Автосигналізація є частиною електронної системи безпеки автомобіля. Він складається з кількох датчиків, з’єднаних процесором, тобто «мозком» сигналізації. Автосигналізація збирає дані від датчиків, які розташовані в різних, спеціально вибраних місцях – всередині і зовні транспортного засобу – і на цій основі приймає рішення про те, вживати заходів чи ні. Якщо датчики встановлені належним чином, ми збільшуємо шанси, що сигналізація не спрацює через порив вітру або в результаті проїзду більшого транспортного засобу. При неправильному монтажі сигналізація не спрацює в разі злому. При виявленні будь-яких підозрілих дій сигналізація активує сирену / звуковий сигнал або світлові сигнали – що саме, налаштовуємо під час складання. Зазвичай ми вмикаємо та деактивуємо сигналізацію за допомогою радіочастотного пульта дистанційного керування, що має свої великі недоліки.

Які бувають різновиди сигналізацій ?

Автосигналізація з датчиком руху

Сигналізація може бути оснащена двома типами датчика руху. Той, що знаходиться всередині транспортного засобу, розпізнає рух у салоні автомобіля. Спрацьовує, коли всередину потрапляє стороння особа, а також коли, наприклад, розбите вікно і предмет потрапляє всередину. Сигналізація тільки з датчиком руху є найпростішим видом безпеки. Хоча теоретично здається, що цього має бути достатньо, зазвичай важко налаштувати його належним чином.

Другий тип – це датчик руху автомобіля, який подає сигнал на зміну положення транспортного засобу. Таким чином, він захищає від несанкціонованого буксирування (викрадення на евакуаторі) і допомагає нам знайти вилучене авто. Недоліком, однак, є реакція лише тоді, коли транспортний засіб знаходиться в руках злодія. Тому найкраще використовувати більш просунуті сигналізації, які представляють собою комбінацію датчиків – тих, що знаходяться всередині, і датчика руху всього автомобіля.

Сигналізація з повідомленням через SMS

Трохи більш сучасні автосигналізації мають опцію відправки сповіщення на мобільний телефон. Коли автомобіль від’їжджає або спрацьовує сигнал тривоги будь-яким іншим способом, система надсилає попереджувальне SMS (або більше, зазвичай близько трьох) із поточним положенням або швидкістю автомобіля на цей момент. Іноді інформацію про місцезнаходження транспортного засобу також можна отримати «за запитом», надіславши повідомлення з відповідною командою. Сенс у тому, щоб не гнатися за злодієм і не дати йому прогнати. Ми не рекомендуємо цю сигналізацію.

Автосигналізація з додатком (двостороння)

Автосигналізація, керована програмою на телефоні, є найзручнішою формою безпеки. Його двонаправлений характер заснований на тому, що система надсилає нам сигнали у разі підозрілої події, але ми також можемо «запитати» її в будь-який момент – про положення GPS або статус транспортного засобу. Залежно від конфігурації датчиків, ми можемо відстежувати капот, двері, кришку багажника та інші елементи в додатку та активувати/деактивувати сигналізацію. Знову ж таки, справа не в тому, щоб відстежити транспортний засіб, а в тому, щоб не допустити, щоб злодій відігнав автомобіль.

Хороша автосигналізація – це яка?

Найкраща система сигналізації з точки зору зручності та ефективності – це та, яка проста в установці і … вона виконує свою функцію захисту транспортного засобу від крадіжки, що ускладнює роботу злодія. Хороша сигналізація повинна мати можливість точно налаштувати датчики та їх різне розташування, щоб вона реагувала лише в моменти реальної небезпеки. Важливо також зручність її використання.

Кращі види протиугінної безпеки – найефективніші

Не варто забувати, що у нас є більш широкий вибір, ніж просто сигналізація, яка – свідверто кажучи – залишає бажати кращого.

Навіть найдорожчу автосигналізацію професійні злодії легко зламають, скільки б додаткових функцій вона не вбудовувала. Шукаючи хорошу автосигналізацію, варто використовувати сучасні, і в той же час перевірені заходи безпеки.
Одним із прикладів є іммобілайзер CAN. У його випадку ми захищаємо транспортний засіб від несанкціонованого виїзду з місця, де ми його припаркували. Нам не потрібно встановлювати датчики, тому що замку запалювання двигуна достатньо, щоб убезпечити весь автомобіль. Це комплексне вирішення більшості проблем водіїв, пов’язаних із ризиком викрадення транспортних засобів.

Цифровий іммобілайзер CanLock
Цифровий іммобілайзер CanLock

Користуючись нашим іммобілайзером, ми не обрізаємо жодного дроту в джгуті проводів, що призводить до відсутності проблем з автомобілем в майбутньому, відсутність помилок в кабіні та проблем із запуском автомобіля. Дзвоніть щоб дізнатися більше + 38 (096) 551 52 57 і замонтувати ефективний захист від викрадення авто, і до того ж не китайський, а європейський, з якісними японськими комплектуючими – перевірений і протестований з сертифікатом E20.

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.