Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

Як повернути викрадений автомобіль?

  •  

Напевно, ніхто не хоче, щоб у нього вкрали автомобіль – крім очевидних фінансових наслідків, часто це також проблема, яка заважає нашій повсякденній діяльності – як повернути викрадену машину після крадіжки?

Крадіжки в Україні в 2021 році – як повернути викрадену машину?

Хоча за останні 2 десятиліття кількість крадіжок в Україні зменшилася, прибутки злодіїв однак зростають , а найчастіше використовуваний метод викрадення авто викрадення “на вудку”. В останні роки кількість викрадених авто знизилася – це було пов’язане з епідемією та карантинними заходами – оскільки багато працівників працювали дистанційно, тож автомобілі використовувалися значно рідше. Нажаль, у зв’язку з повномаштобним вторгненням росії на територію України, ситуація з викраденням авто погіршується.

Рівень виявлення крадіжок, на жаль, залишається низьким, незважаючи на зростаючу популярність систем моніторингу транспортних засобів GPS / GSM / радіо. Нинішній стан і проблема викрадення автомобілів у Україні найчастіше пов’язані з вразливістю безключових систем KeyLess для перехоплення сигналів.

Як поводитися після викрадення автомобіля?

Ситуація, про яку йде мова, є неприємною справою, яка часто викликає екстремальні емоції, а це лише ускладнює швидку реакцію. Ми не можемо втрачати час і панікувати, тому що перші години після крадіжки є вирішальними для шансів знайти автомобіль.

Це й не дивно, адже злодії хочуть, щоб крадіжка та приховування пройшли якомога швидше. Після викрадення транспортний засіб потрапляє в «дупло», де протягом кількох годин розбирається на частини. Зазвичай через це неможливо ідентифікувати автомобіль чи те, що від нього залишилося.

Як повернути викрадену машину? Поради.

  • Будьте холодними і не піддавайтеся паніці.
  • Якщо у вас є будь-яка система контролю положення транспортного засобу – зверніться до оператора.
  • Повідомте поліцію, а якщо у вас є моніторинг – підготуйте записи, які можуть допомогти у пошуку злочинців без зволікань.

Це все очевидні речі, які часто невиправдано відкладаються через несподіванку. Однак найкраще використовувати функції безпеки, які запобігають крадіжці. Однак найкраще використовувати функції безпеки, які запобігають крадіжці.

Звичайно, ми можемо відповісти, як знайти автомобіль після викрадення, але краще запитати себе – Як ефективно захистити автомобіль від крадіжки?

Деякий час тому, коли викрадення методом “на вудку” було новим методом, використання GPS-відстеження було набагато ефективнішим, ніж сьогодні. Зловмисникам вдалося впоратися з цією проблемою, і наявність навіть кількох GPS-передавачів в автомобілі не гарантує повернення транспортного засобу.

CanLock – це система, яка ефективно знерухомить будь-який сучасний транспортний засіб завдяки прямому зв’язку з CAN шиною. І не має різниці чи це авто з двигуном внутрішього згоряння або електричне чи гібрид , CanLock ефективно знерухомить автомобіль, і навіть якщо злодій потрапить в автомобіль, не активувавши серійну сигналізацію, він не зможе його завести.

Іммобілайзер CAN CanLock – це комплексне рішення, яке захищає автомобіль багатьма способами і має дуже широкі можливості:

Наш експерт з протикрадіжних систем показує як працює іммобілайзер CAN CanLock.

Чим іммобілайзер CAN кращий за відстеження GPS?

Наведене вище речення могло б у певному сенсі закрити це питання, але варто представити проблеми відстеження GPS, а також виділити переваги такого відстеження. Технології в автомобілях постійно розвиваються, як і безпека. Це також мотивація для злодіїв використовувати у своїй «роботі» професійне обладнання, яке буде протидіяти безпеці в транспортному засобі.

Подивися як злодії сьогодні крадуть авто швидким та перевіреним способом !

Серійні засоби безпеки вже добре відомі, і говорити про їх ефективність складно. Як ми вже згадували, GPS-відстеження по суті своїй має сенс, але це також легко обійти. Злодії використовують т. звані перешкоди, тобто глушники сигналу. В принципі кожна людина може легально придбати такий пристрій за кілька-кількадесят тисяч гривень. Ми не раз чули про випадки, коли власник був безпорадний, бо система, яка мала працювати, виявилася неефективною.

Тим не менш – GPS також має свої переваги. Однак варто пам’ятати, що саме по собі GPS-відстеження не є захистом від крадіжки. Наше рішення можна легко розширити, також за допомогою GPS-модуля, який надає всі переваги віддаленого зв’язку з автомобілем. При цьому сама захист автомобіля залишається рішенням, яке ніяк не можна заглушити.

Пропонований нами продукт дозволяє підключити будь-який варіант CanLock до GPS-модулю і таким чином створити вимикач запалювання GPS з повідомленням на телефоні, що також надасть доступ до всієї маси даних про транспортний засіб в режимі реального часу.

Читати більше …

Якщо Ви не хочете мучити себе питанням “Як повернути автомобіль після викрадення?” зв’яжіться з нами і ми відповімо на питання «Як захистити свій автомобіль від крадіжки».

Перейди до контактного формуляра , або зателефонуй за номером +38 (096) 551 52 57

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.