Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

Крадіжка автомобіля з KeyLess: захист вашого автомобіля від крадіжки “на вудку”

  •  

Захист автомобіля від крадіжки методом “на вудку” – у цій статті ви дізнаєтеся, серед іншого:

  • Як захистити автомобіль від крадіжки, валізу?
  • Що таке крадіжка автомобіля “на вудку?
  • Яка небезпека пов’язана з ключем KeyLess?
  • Які замки без ключа є на ринку?
  • Ви дізнаєтеся про найкращу безпеку для KeyLess – CanLock!

Велика увага в останні роки приділяється безключовим системам. На жаль, значною мірою в контексті пов’язаних з ними проблем. Той факт, що KeyLess означає надзвичайну зручність, незаперечний. Відсутність необхідності діставати ключі з сумочки або валізи, щоб відкрити автомобіль, є важливою віхою в повсякденному використанні автомобіля. На жаль, ця зручність також пов’язана з ризиками. Що саме і чи це насправді поширене? Відповідаємо нижче.

Що таке викрадення „на вудку” (довгу руку)? 

Крадіжка автомобіля з так званою вудкою – один із найпопулярніших способів викрадення. Його популярність зросла, серед іншого, завдяки популяризації безключових систем в автомобілях. Крадіжка «на вудку» (довку руку) — безшумний, непомітний метод, тому його так охоче використовують злочинці.

Поглянь як викрали BMW 5 за короткий час!

Його робота заснована на спробі перехопити радіосигнал, який випромінює ключ. Для цього один злодій із «вудкою» максимально наближається до оригінального ключа з підсилювачем сигналу, а другий – з другою «вудкою», що сканує сигнал – стає поруч з автомобілем, імітуючи наближення власника до автомобіль з ключем. Злодій тягне за ручку дверей автомобіля і починає надсилати запит на авторизацію ключа, який передається до іншого злодія. Якщо вихідний сигнал буде перехоплений, двері автомобіля відкриються. Якщо транспортний засіб також оснащений системою запуску без ключа – злодій може від’їхати без зайвої затримки.

Електронне обладнання, яке зараз використовується, настільки чутливе, що злодієві більше не доводиться наближатися до ключа. Радіус дії може становити навіть кілька або кілька десятків метрів. Найчастіше така крадіжка відбувається поза домом вночі, коли ми знаходимося на роботі або заходимо в магазин за більш тривалими покупками.

Більше про крадіжку “на вудку”:

Загрози пов’язані із системою без ключового доступу KeyLess – захист автомобіля від крадіжки “на вудку”

Завдяки популяризації безключових систем з’явилася можливість вкрасти авто “на вудку”. Це пояснюється тим, що у випадку роботи ключа KeyLess сигнал випромінюється постійно. Це означає, що його можна перехопити в будь-який час дня і ночі – якщо батарея не розрядиться. Через те, що він не потребує обслуговування, ми часто забуваємо про ключ. Ми залишаємо його в куртці або на столі біля вхідних дверей, де злодієві дуже легко підхопити і посилити сигнал.

Системні замки KeyLess

Виробники безпеки знають про масштаби проблеми, і на ринку вже є кілька ефективних рішень для захисту без ключа keyless. 

Блокування хвиль – неефективне рішення

Перший різновид захисних елементів заснований на механічному захисті. Це всілякі футляри, чохли і коробки, в які ми ховаємо ключі. Ключ все ще постійно випромінює радіохвилі, але завдяки матеріалу кришки вони не можуть вийти далі. Чи ефективне це рішення? Абсолютно. Якщо упаковка запечатана, сигнал злодійськими пристроями не вловлять. Однак слід пам’ятати, що всі заходи безпеки такого типу практично унеможливлюють використання переваг системи без ключа. Ми повинні вийняти ключі перед тим, як увійти в машину, і покласти їх назад у футляр після завершення поїздки.

Блокування батареї – неефективні рішення

Другий варіант — захистити саму батарею в ключі. Відсутність енергопостачання означає, що ключ просто не може випромінювати хвилі, а отже, їх не можуть перехопити злодійські вудки. Так званий безключовий протектор у вигляді тонкої кліпси, яку ми надягаємо на сам акумулятор. Після закриття корпусу він абсолютно непомітний. Кліпса обриває провідність ключа і відновлює її тільки в потрібний нами момент.

Замок акумулятора оснащений датчиком руху. Тому, щоб його розблокувати, досить виконати встановлену виробником послідовність рухів. Ви повинні на мить зупинитися біля автомобіля, а потім двічі постукати в тому місці, де знаходиться ключ, наприклад, у кишені брюк чи сумочці. Нам все одно виймати ключ не доводиться, а автомобіль захищений від крадіжки «на вудку». Недоліком, однак, є те, що ключ не слід носити розпущеним, щоб забезпечити ефективну роботу системи. Якщо в кишені – близько до тіла, якщо в сумочці або рюкзаку – найкраще в окремій кишені або відділенні і якомога ближче зовні.

Один з найкращих захистів автомобіля від крадіжки на вудку – як захистити автомобіль?

  1. Встановіть ефективний додатковий захист від крадіжок.
  2. Якщо можливо, паркуйтеся в місці яке охороняється та добре захищене.
  3. Розгляньте можливість оформлення полісу страхування від викрадення автомобіля.
  4. Завжди замикайте двері та знайте, де ключі від автомобіля.

Відвідай наш канал YouTube!

Ефективні вторинні системи захисту від крадіжок – це універсальні засоби захисту, і це третій можливий варіант. З метою захисту від крадіжки автомобіля методом «вудка», автомобіль можна убезпечити за допомогою пристрою, який також захищає від інших популярних методів. Це рішення iммобілайзер CAN. Якщо хтось спробуєте вкрасти автомобіль з безключовим доступом, злодій зможе перехопити сигнал ключа, відкрити двері та потрапити в транспортний засіб. Найголовніше, що без введення коду він не зможе завести автомобіль – або двигун буде час від часу гаснути. У цьому випадку Keyless все одно виконує свою функцію, адже вам не доведеться діставати ключ з кишені чи сумки, ви можете легко сісти в автомобіль і все одно завести його, не виймаючи ключ. Код вводиться за допомогою заводських кнопок в автомобілі або , у більш оснащеній серії, відбувається автоматичне розблокування за допомогою брелка і аплікації на телефон.

протиугінний іммобілайзер CanLock
CanLock – Iммобілайзер CAN – ефективно захистить авто від викрадення

Іммобілайзер CAN захищає від крадіжки на вудку, а також від інших форм крадіжки, таких як зламані двері, викрадення пульта дистанційного керування або використання глушителя дистанційного керування. Навіть якщо злодій потрапить всередину транспортного засобу, він не зможе його відігнати, а це дуже важливо. Відсутність можливості запустити двигун часто є вирішальною для злодія. Замість того, щоб шукати причину, він краще знайде інший, незахищений транспортний засіб.

Читайте також:

Ви хочете знати, як ми можемо захистити Ваш автомобіль лишіть свої контактні дані або подзвоніть до нас + 38 (096) 551 52 57 – ми відповімо на всі питання!

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.