Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

CAN іммобілайзер – що це таке і як він працює?

  •  

Іммобілайзери встановлюються в автомобілях на заводі вже кілька років. Насправді важко знайти новий автомобіль без іммобілайзера. Одним словом, цей пристрій призначений для захисту автомобіля від крадіжки. Електронний замок запалювання гарантує, що тільки власник або інша уповноважена особа залишає автомобіль. Що це дає, як працює і чи варто мати іммобілайзер – або його більш сучасну версію CAN іммобілайзера? Чи має ця протикрадіжна система шанс стати справжньою охороною для нашого автомобіля?

Iммобілайзер CAN – що це ?

Iммобілайзер – це пристрій, завданням якого є відключення запалювання двигуна або знерухомлення електромобіля/гібрида електронним способом. Найчастіше він складається з двох частин. Перша частина – транспондер – він завжди знаходиться у водія. Він може мати форму дистанційного керування або все частіше брелока. Цей пристрій також вбудовується в сам ключ, тому часто автовласники можуть навіть не здогадуватися про наявність у них іммобілайзера. Друга частина «Імобілайзер» – це блок управління, який стаціонарно встановлений в автомобілі, його не видно.

Щоб розблокувати запалювання двигуна, поставте передавач (транспондер) на зчитувач в автомобілі, підносимо ключ з передавачем до замка запалювання або вводимо відповідний код – в залежності від версії використовуваного іммобілайзера. Пристрій посилає імпульс, що дозволяє розблокувати двигун. Без правильного сигналу автомобіль не заведеться, тому стороння особа не зможе від’їхати автомобілем.

Як саме працює Can іммобілайзер ?

Після введення передавача у відповідне місце або введення коду відбувається обмін даними між двома частинами іммобілайзера. Якщо код, введений в узгоджену форму, правильний, одержувач надсилає сигнал зворотного зв’язку. Якщо сигнали ідентичні, блокування двигуна знімається. Весь процес займає від мілісекунд до кількох секунд, тому він повністю зручний для користувачів.

Блокування може бути різних форм. Найпоширенішими є блокатори, які відключають живлення паливного насоса або вимикають запалювання, іноді зустрічаються блокатори, які блокують всю електроніку в автомобілі.

Іммобілайзер CAN, та інші іммобілайзери.

Цим питанням задаються багато користувачів автомобілів. Чим відрізняються обидва іммобілайзера і чи може вибір котрогось з них вплинути на безпеку автомобіля?

Як працює іммобілайзер CAN – CanLock? Наші досвідчені експерти!

Відвідай нашу сторінку в YouTube!

Сучасні автомобілі наповнені електронікою. Шину CAN – в них часто називають графічно мозок транспортного засобу. CAN, тобто мережа контролера – це пристрій, завданням якого є координація роботи всіх систем автомобільного обладнання, наприклад, безпеки чи комфорту (крісла з електричним приводом, автоматичний кондиціонер тощо). Шина CAN приймає сигнали від численних датчиків і контролерів, аналізує їх і надсилає їм команди. З’єднати всі ці елементи звичайними проводами було б неможливо. Тому кожен пристрій, приєднаний до шини CAN оснащений індивідуальним невеликим контролером.

Іммобілайзер CAN використовує наявність всієї мікрокомп’ютерної мережі. Замість того, щоб, як у випадку традиційних іммобілайзерів, підключатися до наявних кабелів, він може робити це абсолютно безконтактно.  Іммобілайзер CAN використовує всієї мікрокомп’ютерної мережі. – Завдяки цьому пристрій на 100% безпечний для наявної електроніки в автомобілі.

Iммобілайзер CAN – приклад ефективного захисту авто від викрадення.

Прикладом одного з найсучасніших CAN-іммобілайзерів є система розроблена компанією Захист АвтоЙого перевагою перед традиційними іммобілайзерами є цифровий замок, підключений бездротово до шини CAN, і його мініатюрний розмір. Перша особливість має ключове значення, оскільки вона робить можливим повне складання протиугінної системи без необхідності перерізати будь-які дроти. Тому як гарантія, так і сама електроніка автомобіля є безпечними. Мініатюрні розміри роблять охорону невидимою для злодіїв. Після увімкнення сервісного режиму іммобілайзер також абсолютно невидимий для діагностичних приладів, тому Ви можете віддати авто до сервісу або автомийки, не афішуючи наявність додаткового захисту. 

Iммобілайзер CAN – високоефективний протикрадіжний захист.

CanLock запобігає викраденню авто найпопулярнішим методом – «на вудку». Навіть якщо злодій заволодіє оригінальним ключем або перехопить його сигнал – він не знає код, за яким заводиться автомобіль. Захист також стійкий до будь-яких пристроїв, які виявляють електроніку. Автомобіль буде увімкнений тільки після введення індивідуального коду за допомогою кнопок в машині. Без нього автомобіль не реагує на спробу його завести або через деякий час гасне. Ця система була розроблена та виготовлена ​​в Польщі, що гарантує її якість та ефективність. Прилад відповідає Європейським вимогам, оскільки має сертифікат якості Е 20 . Якщо Ви хочете знати, чому іммобілайзер CAN є високоефективним рішенням на ринку?

Якісний іммобілайзер CAN характерезується такими функціями :

  • Практичний захист від крадіжки, який не обмежує функціональність безключової системи.
  • Відключення запалювання/знерухомлення транспортного засобу, незалежно від типу приводу, що дозволяє багатьма способами захистити автомобіль від крадіжки,, “на вудку”.
  • Дуже гучна aвтосирена з можливістю установки сирени всередині і зовні.
  • Датчик нахилу та положення активує сигналізацію під час тестування викрадення коліс/затягування авто на лафету i т. д.
  • Модуль GPS, який дозволяє дистанційно відключати запалювання, стежити за станом транспортного засобу та налаштовувати сповіщення в реживі “на живо” на телефоні у різних формах про небажані наслідки для вашого автомобіля (і багато, багато іншого).
  • Захист авто різними способами – довільно програмований код, безконтактний Bluettoth, спеціальний додаток для смартфона.

Ви думаєте над встановленням сучасного іммобілайзера у свій автомобіль?

Заповніть подану нижче форму або дзвоніть щоб отримати максимум інформації  +38 (096) 551 52 57

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.