Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

Як захистити ключ з системою безключевого доступу Keyless?

  •  

Keyless – це мало бути рішенням для сучасного світу і порятунком від вічних пошуків ключів від автомобіля, а для злодіїв стало приємністю і магнітом. Про що це? Звичайно, про систему без ключа, яку все частіше зустрічаємо в нових автомобілях. Дилема, чи інвестувати в рішення без ключа, величезна. З одного боку, система забезпечує нам, автовласникам, великий комфорт, а з іншого – робить наш автомобіль більш вразливим до крадіжки. Що вибрати? А може, вибирати не треба, а достатньо додатково убезпечити автомобіль від крадіжки?

Що таке система без ключа?

Система безключового доступу дозволяє відкривати і запускати автомобіль, не виймаючи ключі. Досить, щоб вони десь були з собою – в сумочці, рюкзаку чи кишені, але витягувати їх не потрібно. Коли ми підходимо до нашого транспортного засобу і тягнемо за ручку – двері відчиняються самі собою. Це пов’язано з тим, що центральна система автомобіля посилає сигнал на ключ, інакше званий у цьому випадку дистанційним пультом керуванням. Ключ подає сигнал зворотного зв’язку, який дозволяє відкрити двері. Те ж саме відбувається, коли ми хочемо завести автомобіль. Замість того, щоб вставити ключ у замку запалювання, ми натискаємо кнопку «старт», яка також обмінюється інформацією з нашим ключем-пультом.

Варто відзначити, що на відміну від класичного пульта дистанційного керування, де потрібно натиснути кнопку, щоб випромінювати хвилі, які відкривають або закривають автомобіль, ці хвилі сюди посилаються безперервно. Тому автомобіль ще більш уразливий до крадіжки, оскільки сигнал можна перехопити практично у будь який час.

Чому варто захистити автомобіль keyless

Автомобілі, обладнані системою без ключа – правду кажучи це, рай для злодіїв. Вони використовують популярний останнім часом спосіб крадіжки на так звану “вудку”. Злодії люблять цей метод його за те, що він не залишає слідів, він тихий, а машину можна вкрасти максимум за кілька секунд. Єдина складність, з якою вони стикаються, полягає в тому, що злочинців має бути двоє. Один із «вудкою» стоїть поруч з автомобілем і тисне на ручку, інший – з іншою «вудкою» – намагається знайти оригінальний ключ і передати свій сигнал першому. Якщо це вдається, автомобіль розблокується. Варто зазначити, що другому злодію не обов’язково підходити так близько до оригінального ключа, оскільки перехоплюючі пристрої діють на більшій відстані.

Огляд найпопулярніших способів які захищають ключ keyless

Все більше людей усвідомлюють недоліки цього приладу і намагаються краще чи гірше захиститися від крадіжки «на вудку». Серед способів захисту автомобіля можна відзначити професійні, зазвичай більш комфортні, або домашні.

Покриття для блокування хвиль

Однією з найпростіших функцій безпеки є кришка ключа без ключа. Корпус, який блокує радіохвилі, працює за принципом механічного бар’єру – сигнал не може бути перехоплений, оскільки він не виходить за межі упаковки. Цей захист жодним чином не заважає системі автомобіля. Однак у нього є маса недоліків – найголовніший з них – це комфорт, а точніше його відсутність. Ключі щоразу потрібно вкладати в чохол, а сідаючи в машину, виймати їх. Спосіб ефективний, але позбавляє безключевую систему всієї функціональності та зручності. Ще один мінус – після тривалого використання ми все частіше забуваємо покласти ключ до чохла. Очевидна безпека після багатьох безпечних тижнів робить нас менш пильними, і це дає великі можливості для злодіїв.

Алюмінієва фольга 

Ми можемо купити спеціальний футляр в магазині, а можемо використовувати і домашній варіант у вигляді алюмінієвої фольги, в яку ми повинні щоразу загортати ключ. Деякі використовують для цього і звичайну металеву коробку. Обидва домашні рішення дешеві, але абсолютно непрактичні. Також не буде зручно мати з собою рулон алюмінієвої фольги чи металеву коробку в кишені брюк.

Кришка акумулятора

Ще один спосіб закріпити ключ — це спеціальна кришка акумулятора, яка відключає потік електроенергії від акумулятора незабаром після виходу з автомобіля. Для перезавантаження акумулятора ми використовуємо просту комбінацію , найчастіше подвійну або потрійну. Перевагою такого рішення є мініатюрні розміри та досить висока зручність – ключ все одно не потрібно витягувати з кишені чи сумочки, тому фунція безключового доступу зберігається. Недоліком є ​​те, що не кожен ключ має стандартну знімну батарею, тому вона буде застосовуватися не в кожному випадку. Це також не найдешевше рішення, враховуючи, що воно захищає лише від одного виду крадіжки..

Якісним розв’язанням є ? – CAN IMМОБІЛАЙЗЕР.

Ефективний захист від крадіжок на ринку: цифровий іммобілайзер CanLock

У разі вищеописаних механічних способів захист автомобіля від крадіжки «на вудку» проблема в основному заключається в тому, що власникам незручно ними користуватися або з часом про них взагалі забувають. З одного боку, ми маємо технологію, яка повинна полегшити наше життя, з іншого боку, ми повинні тримати ключі в чохлі .Тому замість того, щоб захищати сам ключ, варто убезпечити всю машину від крадіжки – також іншими методами. Якісне, сучасне рішення іммобілайзер CAN який зручний, непомітний і працює не тільки в разі спроб крадіжки «на вудку», але й захищає перед іншими методами викрадення.   Подзвони, аби первірити як можна захистити твій автомобіль і дізнатися подробиці +38 (096) 551 52 57.

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.