Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

Відключення запалювання в автомобілі – як і для чого?

  •  

Відключення запалювання в автомобілі, тобто іммобілайзер, є досить стандартним рішенням, яке використовується в автомобілях. Заводські прилади, які встановлюються виробником, часто не виконують основної мети – захисту автомобіля від запуску сторонніми особами. У цій статті ми зосередимося на тому, що таке вимикач запалювання, що робити, щоб він запрацював і як вибрати хороший іммобілайзер, якщо він встановлений додатково, за нашим бажанням.

Що таке запалювання? 

Відключення запалювання в автомобілі.

Система запалювання є важливою частиною автомобіля. Його ефективність визначає не стільки комфорт, скільки здатність їздити загалом. Лише деякі симптоми, які можуть виникнути у разі пропуску запалювання – це обмежена потужність (іноді – “відключення електроенергії” – або безперервна), труднощі з запуском, ривки автомобіля або нерівномірна робота двигуна, що проявляється, наприклад, вібрацією на повільніші оберти. Вони дуже небезпечні, оскільки обмежують здатність транспортного засобу до керування ним, особливо якщо електроенергію відключають під час руху.

Що таке відключення запалювання в автомобілі?

Ми використовуємо замок запалювання в транспортному засобі, щоб знерухомити авто, коли в ньому знаходиться стороння особа. Коли він включений і злодій не знає, як деактивувати блокаду – машину не можна завести, тобто вона нерухома. Автомобіль не реагує на спроби запустити двигун, поки не буде знято блокування.

Застарілі або саморобні іммобілайзери зазвичай керуються кнопкою, яка «десь» в машині. Чим краще прихований вимикач, тим більше шансів, що злодій його не знайде. Однак знаючи, що він буде знаходитися в межах досяжності водія, зазвичай вам не потрібно його довго шукати. Тому сучасні іммобілайзери заховані всередині автомобіля, і ми вимикаємо їх за допомогою смартфона або коду – комбінації кнопок, встановлених на автомобілі. Таких наборів дуже багато, тому зламати унікальний код межі неможливо. Через те, що ми використовуємо одні й ті ж кнопки під час руху (для роботи з покажчиками, радіо, склоочисниками тощо), неможливо вгадати використовувані кнопки та їх порядок.

Заводські іммобілайзери проти додатково обладнання

Задача одна – насамперед спрямована на захист автомобіля від крадіжки має на меті перш за все подовження часу крадіжки та перешкоджання можливості крадіжки. Передбачається, що спроба крадіжки займе занадто багато часу (іммобілайзер), буде занадто помітне (викрадення за допомогою лафети) або дуже голосне (механічне пошкодження авто). Все це робить ризик занадто високим, а разом з ним і Ваша машина стає все менш привабливою. Злодій не може дозволити собі викрасти машину на кілька хвилин. Тому ефективна охорона не має бути серійно встановленим охоронним пристроєм – адже це перше, що вивчає професійний злодій перед наміром вкрасни авто. Якщо злодій знає механізм відключення запалювання, тому що він неодноразово стикався з ним,ефективність захисту дуже низька .

Ви зацікавлені в тому, щоб вимкнути запалювання на своєму автомобілі для сторонніх осіб? Ви зацікавлені в тому, щоб вимкнути замовлення на автомобілі для своїх осіб? Зателефонуйте нам і поговоримо про те, як ми можемо вам допомогти +38 (096) 551 52 57

Звідки такий ціновий діапазон у пристроїв ? 

Якщо Ви прийняли рішення встановити додатковий захист від крадіжок на авто у вигляді іммобілайзера, то напевно переглянули ряд пропозицій. Вам, напевно, цікаво, звідки береться цінове різноманіття? Чому одні іммобілайзери дешеві, інші – дорогі. Дійсно, найдешевші пристрої відключення запалювання можна знайти в мережі Інтернет всього за 400-500 грн., а найсучасніші коштують 15-23000 тисячі грн. Ці системи, як і їх ціни, багато в чому відрізняються.

По-перше :

іммобілайзери суттєво відрізняються один від одного. Перш за все необхідно розуміти слід розрізняти (дешевші) і CAN іммобілайзери, які є зовсім іншою технологічною формою безпеки. Звичайний іммобілайзер відключає запалювання механічно. Тоді як iммобілайзер типу CAN безпосередньо спілкується з бортовим комп’ютером автомобіля іммобілайзери суттєво відрізняються один від одного. Перш за все необхідно розрізняти (дешевші) і CAN іммобілайзери, які є зовсім іншим обладнанням. Звичайний іммобілайзер відключає запалювання механічно. Тоді як іммобілайзер типу CAN спілкується з бортовим комп’ютером автомобіля і таким чином запобігає його ввімкненню. Ми не порушуємо оригінальну електроніку автомобіля, не перерізаємо жодних дротів – тому немає ризику втратити гарантію.

Шукаєте обладнання, яке буде вимикати запалювання автомобіля? Дзвоніть до нас і дізнайтеся як ми можемо допомогти +38 (096) 551 52 57

По-друге :

як і у випадку будь яких приладів, найскладніше криється в деталях, які потім впливають на якість роботи приладу. Дешеві конструкції найчастіше виготовляються в Китаї, а гарантія на них обмежена. Встановлювати таке обладнання самостійно – небезпечно, а у механіка – це додаткові витрати. Також немає веб-сайту, який міг би допомогти з будь-якими проблемами. Ми б не наважилися встановити китайське обладнання за 400 грн. у нову і дорогу машину. Ми завжди рекомендуємо системи виробництва Польщі, з якісним сервісом та професійним монтажем. Особливо останнє дає впевненість у тому, що фахівці встановлять систему належним чином, а гарантія – як на захист, так і на сам автомобіль, залишиться неушкодженою.

Для виробництва іммобілайзерів CanLock ми використовуємо лише високоякісні японські комплектуючі – це впливає та довговічність роботи приладу.

У разі монтажу CAN-іммобілайзерів CanLock , їх також можна перенести на наступний придбаний автомобіль. Вартість такої послуги становить певний відсоток від вартості самого іммобілайзера, залежно від моделі .

По – третьє :

ціна найчастіше співвідносна зі зручністю під час використання. Більш дорогими системами можна керувати за допомогою спеціального додатка для смартфона або комбінації заводських кнопок в салоні авто. Він працює таким чином, що ми встановлюємо будь-який вибраний код під час встановлення, і він є ключем для розблокування іммобілайзера. Ми також можемо розблокувати традиційним способом, за допомогою брелка (пульта керування), найчастіше прикріпленого до ключа. Більш дешевші прилади навряд чи дадуть нам вибір .

Встановлюємо відключення запалювання в таких містах:

  • Відключення запалення Київ
  • Відключення запалення Львів
  • Відключення запалення Вінниця
  • Відключення запалення Рівне
  • Відключення запалення Івано- Франківськ
  • Відключення запалення Одеса
  • Відключення запалення Тернопіль
  • Відключення запалення Житомир

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.