Крадіжка автомобілів у 2022 році – подивіться, що змінилося!
Крадіжка автомобілів 2021 – яким був минулий рік?
В Україні за останні 2 роки відмічається зниження рівня крадіжок авто. Але на це є об’єктивні причини. Перш за все на рівень крадіжок авто вплинула епідемія з карантинними заходами, під час яких велика кількість працівників була переведена на роботу в дистанційному режимі. Тобто необхідності щодня використовувати авто стало меньше. Відповідно до цього велика частка авто лишалися у гаражах, підземних паркінгах та інших важкодоступних місцях для злочинців. Згідно з офіційними даними, у першій половині 2021 року викрали 1 475 авто. Вже до кінця 2021-го року показник збільшився – цифра становила 3546 випадків. Якщо враховувати неофіційну статистику, то ситуація ще більш невтішна: у 2021 році викрали 7092 машини. Лідерами серед міст України у цьому плані є Київ, Одеса, Харків та Львів.
Карантин вплинув на час, коли активні злодії. Активність злодіїв змістилася з нічних, темних годин доби на ранок та день. Так найктивнішим часом стали години з 8 до 16-00. Як і щороку, ПІК викрадень припадає на літні місяці, коли багато людей їдуть у відпустки, і лишають свої авто не завжди у безпечних місцях. Скоріше за все таку тенденцію сезонності викрадень спостерігатимемо й у цьому році.
Крадіжка авто 2022 – які марки найчастіше викрадають злодії?
Лідерами у списку викрадених авто є, як і раніше, японські та німецькі авто.
Джерело: https://auto.24tv.ua/yaki_mashyny_v_ukraini_kradut_naichastishe_reitynh_n35599
«Злодії використовують невеликий пристрій, схожий на стару ігрову консоль. Цей пристрій здатний перехопити сигнал блоку управління в автомобілі і на його основі сформувати відповідну відповідь. Схоже, нещодавно обладнання дещо модифікували, що призвело до викрадення автомобіля Mitsubishi Outlander по Європі», – пояснює експерт Захист Авто.
Крадіжка авто 2022 – якими методами користуються злодії?
Розблокувати центральний замок буде неможливо в ситуації, коли, наприклад, власник транспортного засобу стоїть у черзі в магазині за кілька десятків метрів від припаркованого автомобіля.
У методі «кодграббер (тетріс)» злодіям зовсім не потрібні ключі від автомобіля, що істотно відрізняє його від крадіжки ” на вудку”. В останньому пристрій (валіза) і ключ повинні знаходитися поблизу, щоб злодій міг перехопити сигнал ключа та відкрити автомобіль. Крадіжка «шляхом дублювання ключів» полягає у використанні пристрою виробництва SOS Autokeys. Він працює так само, як оригінальний пульт дистанційного керування – він зчитує запит на відкриття дверей, який надсилає автомобіль із системою без ключа, коли ви торкаєтесь ручки або потягуєте її, а потім налаштовує зворотний зв’язок на конкретну модель автомобіля, що призводить до звільнення замку. За допомогою цього пристрою можна також легко запустити двигун.
Крадіжка автомобіля 2022 – який захист від крадіжки використовувати?
Хочеш дізнатися більше? Дзвони : + 38 (096) 551 52 57 або натискай, і лиши свої контактні дані – наш спеціаліст надасть консультацію
Дізнайся більше :
- Keyless Protector чи CanLock – що краще захищає перед викраденням?
- Системи протикрадіжного захисту CanLock – різновиди
- Викрадення „на вудку” – що це ?
- Викрадення „на лафету” /евакуатор – як це?
- Викрадення „на кодграббер” – що потрібно знати?
- TOP5 – найкращих захистів протикрадіжних
- Iммобілайзер CAN – як працює ?