Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

Чохол для ключів з безключовим доступом KeyLess – чи це ефективний захист від крадіжки?

  •  

Багато людей, які мають у своїх автомобілях систему безключового доступу KeyLess, вирішують купити чохол для ключів як захист від крадіжки автомобіля. Чи є чохол для ключів хорошим та ефективним рішенням проти крадіжки? Найпоширенішим (але не єдиним) методом крадіжки на сьогодні є метод “на вудку”. Чохол на брелок може захистити авто перед таким методом викрадення, АЛЕ існують інші методи, яким чохол не може першкодити, наприклад метод на кодграббер, або викрадення за допомогою лафета.

Захисний чохол на ключ – як це працює?

Всі вироби цього типу працюють за принципом клітки Фарадея – пристрою, що дозволяє відрізати дорогу сигналам електромагнетичним.

Ідея використовувати ідею Майкла Фарадея в контексті автомобільної безпеки виникла як відповідь на метод викрадення „на вудку”. Вудки – це в основному підсилювачі сигналу, які стають сильнішими та ефективнішими. Їхнє призначення — перехопити сигнал від ключа і «доставити» його до автомобіля, що стоїть поза теоретичною дальністю дії брелка (пульта).

ЧИТАТИ ДАЛІ…

Футляр для ключів KeyLess – це в основному «герметично» закриті металеві контейнери.

Так працює метод викрадення “на вудку” – але це не єдиний спосіб, відомий злодіям!

Чохол для ключів можна купити в Інтернеті за кілька сотень гривень, причому відгуки різні – деякі навіть суперечать ефективності конкретних продуктів. Ефективність клітки Фарадея не можна заперечувати – якісно виготовлений фактично відсікає хвилі, але практичність такого рішення суперечить логіці.

Футляр для ключів – чи захищає він автомобіль від викрадення?

За деяких обставин, звичайно, так, але називати це всеосяжним рішенням було б досить зловживання. Навіть якщо злодій не в змозі перехопити сигнал від ключа, існує цілий ряд інших передових методів крадіжки, від яких не захищає чохол для ключа. Мова йде зокрема про:

  • Копіювання ключів.
  • Емулятори OBD.
  • Заміна драйверів.

Порушується і вищезгаданий практичний сенс – один день ми платимо за систему KeyLess, для того щоб закрити цю функцію в корпусі чохла. Більше того, ми закриваємо не тільки функцію KeyLess, а й весь пульт дистанційного керування, тобто кожен раз, коли потрібно фізично натискати кнопку, потрібно витягувати ключ із футляра. Це трохи, м’яко кажучи нелогічно.

Подивіться, як сьогодні виглядає викрадення методом “вудка” на прикладі викраденого BMW 5 серії

https://www.youtube.com/watch?v=Hbos306l9m8u0026t=1s
Відвідайте наш канал, щоб знайти інші варіанти для захисту від крадіжок!

Іммобілайзер CAN CanLock – краще, ніж футляр для ключів

CAN іммобілайзер – це комплексне рішення – він захищає від викрадення автомобіля – не тільки від найпопулярнішого способу – “на вудку”. Автомобіль оснащений нашим рішенням CanLock дозволить запобігти запуску автомобіля сторонніми особами, навіть якщо у нас викрадуть ключі!

Найбільшою перевагою іммобілайзера CAN CanLock є той факт, що він захищає не тільки від крадіжки методом “на вудку”, а й багатьох інших способів. Яким би способом злодій не потрапив у автомобіль, він не зможе його завести.

ДІЗНАТИСЯ БІЛЬШЕ…

CanLock можна розширити за допомогою різних модулів, що також захистить від викрадення методом “вудка” також викрадення коліс. Ми можемо замонтувати GPS, що дозволить вивчити місцезнаходження транспортного засобу. Цифрове відключення запалювання або цифровий іммобілайзер, наприклад CanLock, дозволяє захистити не тільки авто з двигуном внутрішнього згоряння але й гібрид і електро.

Система розроблена в Польщі, та має післяпродажну підтримку в Україні. Продукт має сертифікат E20 і не порушує гарантію автомобіля.

Як працює CanLock на практиці, пояснює наш експерт – Каміль

Відвідай наш канал YouTube!

Дізнайся більше про :

Багато клієнтів вже скористалися послугами “Захист Авто” та можливостями CAN CanLock Immobilizer – перевірте це відгуки про нас і подивіться на дописи з реалізації- там Ви знайдете типові автомобілі щодня, а також більш екзотичні транспортні засоби, як Mercedes Maybach або Porsche 911 Carrera.

Сконтактуйся з нами або передвони за номером +38 (096) 551 52 57 

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.