Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

Чи ефективно захищає блокування керма від викрадення автомобіля?

  •  

На ринку доступні різні рішення для захисту нашого автомобіля від крадіжки. Найважливішим питанням у цій сфері є використання додаткового захисту котре монтується окремо.

Заводські засоби надто масово використовують, а тому добре відомі злодіям… і отже ненадійні. Використання будь-якого додаткового протикрадіжного захисту – це величезний крок до підвищення ступеню захисту. Вартість такого додаткового обладнання у багатьох випадках є одноразовою витратою, яка становить частку від ціни самого автомобіля. Одним з найпростіших способів захисту автомобілів від крадіжки є замки на кермо, які бувають декількох варіантів, що відрізняються рівнем безпеки, ціною і зручністю використання. Однак чи гарантують вони, що Вашу машину не вкраде злодій?

Види протикрадіжних замків керма

Найдавнішою, загальновідомою формою замка керма є зовнішній замок, так звана тростина. Він являє собою металеву планку, прикріплену до керма зовні і закриту звичайним замком. Він часто має “руку”, яка впирається в приладову панель, що – принаймні теоретично – заважає небажаній людині повертати кермо та керувати автомобілем. Він дешевий, легкодоступний і сумісний з більшістю моделей автомобілів. Так чому ж він використовується все рідше? Однією з причин, яка не має нічого спільного з міцністю захисту, є естетичність і комфорт використання. Потрапляючи в гарний салон нашого транспортного засобу, такий тип захисту псує естетику салону і виглядає досить карикатурно. Щоразу, коли Ви знімаєте його та надягаєте його знову, погодьтеся, це також досить втомлююча процедура.

Так виглядає блокувальний гак для керма.

Другий, подібний вид блокування керма – дисковий. Також щоразу ми надягаємо його на кермо ззовні, але в цьому випадку його конструкція – найчастіше сталева пластина – оточує все кермо. Це має величезний вплив на міцність безпеки, тому що зняти її набагато складніше. Однак величезним мінусом є, як і у випадку з тростиною, відсутність комфорту та естетичності. Диск великий і візуально псує виглят салону нашого автомобіля. Використовувати його в кращих або розкішних моделях автомобілів, безумовно, недоречно, тому що це абсолютно іде в розріз з естетикою салону. Навіть якщо це був би найкращий захист від крадіжок (а це не так), він естетично програє всім іншим на ринку. Причому перед установкою такого металевого диска рекомендується надіти на кермо захисний чохол, щоб уникнути його механічних пошкоджень. Це подовжує весь процес, а мотивація щодня робити цей ретуал – зменшується. Власники транспортних засобів не монтують його, зупиняючись десь на короткий час, а потрібно завжди пам’ятати, що випадок стимулює злодія …

Так виглядає блокувальний диск керма.

Третій тип рульового замка – це системи блокування, які стаціонарно встановлюються під рульовою колонкою. Переважна більшість із них також відмикається ключем, хоча, по-троху, з’являються системи, які розблоковуються за допомогою програми для смартфона. Їх перевага — набагато більша дискретність, оскільки система прихована, і замість того, щоб щоразу знімати весь замок, ми просто повертаємо замок. Цей вид протиугінного захисту вже вимагає професійного монтажу в спеціально обладнаному пункті.

Як злодії знімають блокування?

З кожним із трьох типів блокування керма злодії вже знайшли свій шлях “співпраці”. Практично не має значення, з якого, навіть найміцнішого матеріалу, буде виготовлена ​​запобіжна тростина, адже злодії ріжуть не її, а саме кермо автомобіля. Потім вони легко знімають захист, а машина все одно залишається працездатною і нею можна від’їхати. Одна лише заміна керма – копійки для злодія в порівнянні з прибутком від продажу викраденого автомобіля. Цікаво, що сама конструкція запобіжника може бути настільки дефектною (стержень занадто короткий), що блокада навіть не заважає повертати кермо.

Дисковий замок запобігає розрізанню керма, тому подолати його складніше. У цьому випадку обрізати диск і витягти його більш трудомістко. Але, на жаль, такий тип блокування часто дає можливість маневрувати кермом, хоча б частково. Це дозволяє злодію доїхати в більш безпечне для нього місце, щоб свокійно його демонтувати.

Щоб позбутися блокування керма, потрібні відповідні інструменти які можуть викликати багато шуму (особливо якщо він фіксований на постійній основі). Проблема, однак, полягає в тому, що після його зняття завести автомобіль надзвичайно легко, і від автомобіля не залишається жодного сліду.

Чи захищає замок керма автомобіль від крадіжки?

Однозначно відповісти на це питання важко – захищає частково, але все ж не до кінця. У попередньому пункті ми описали методи, якими злодії позбавляються від замків на кермі. Деякі з них швидкі та прості. Зрозуміло, що замки керма не гарантують безпеку автомобіля на 100%. У цьому випадку захист від крадіжки в основному покладається на оптичний захист.

Завдяки тому, що вони помітні здалеку, вони можуть з самого початку відлякати злодія. У той же час, це також є недоліком такого рішення – воно дозволяє злодієві правильно підготувати та надати необхідні інструменти. Все залежить від мотивації грабіжника — він може мати замовлення на саме такий автомобіль і буде чекати сприятливого часу для ​​крадіжки.

Який найкращий захист від викрадення автомобіля?

Специфіка механічних захистів така, що їх можна зняти за допомогою відповідних інструментів. Тому ми рекомендуємо використовувати електронні засоби безпеки – які не дають можливості завести машину, і від’їхати нею. Перевага у випадку однієї з найкращих електронних систем захисту , іммобілайзера CAN, полягає в тому, що вона настільки мініатюрна за розміром і добре прихована, що немає жодних ознак того, що автомобіль захищений. Злодій не може виявити їх жодними доступними пристроями. Зламавши замок або відкривши його, популярним останнім часом методом “на вулку”, він сідає в транспортний засіб, але просто не може завести автомобіль. Це набагато краще рішення, ніж замки керма – зручніше, непомітно і неможливо знешкодити за допомогою інструментів.

Плануєш встановити протикрадіжну систему? Подзвони до нас , і cкажи який автомобіль маєш? а ми порадимо який варіант захисної системи CanLock краще вибрати : номер тел.: + 38 (096) 551 52 57 або заповни формуляр, який знаходиться нижче.

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.