Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

KeyLess – переваги та недоліки системи безключвого доступу

  •  

Багато водіїв, вибираючи новий автомобіль, задають собі питання про сенс вибору тих чи інших аксесуарів. Один із них система безключового доступу , який часто вже входить в базову комплектацію. KeyLess – переваги та недоліки. Що потрібно знати, користуючись цією зручною системою?

Джерело: Adobe Stock

Як працює система безключового KeyLess?

Ця система (як і багато інших у наш час) створена з однією метою – полегшити життя водія. А в практичному плані це саме так, тому що KeyLess дозволяє відкривати і запускати автомобіль, не виймаючи пульт/ключ. Смикаємо за ручку дверей, сідаємо в машину, натискаємо кнопку запалювання і їдемо.

В основі системи лежить автомобільний розподільний щит, який зв’язується з пультом дистанційного керування в зашифрованому вигляді. Цей пульт дистанційного керування (транспондер) дистанційно відправляє та приймає сигнал шляхом зв’язку з пультом керування в автомобілі. В результаті, коли він знаходиться поруч з автомобілем, він дозволяє відкрити його і завести, не використовуючи фізично ключ – важливо, щоб він був поруч.

Звучить казково, але насправді це рішення, яке здається вразливим в контексті викрадення автомобіля – і це головний недолік цієї системи.

Безключова система доступу KeyLess – переваги

При переході від класичного кишенькового ключа до системи без ключа (KeyLess) деяким користувачам важко звикнути. Багато хто навіть стверджує, що поворот ключа в замку запалювання настільки простий, що KeyLess є непотрібним трюком. І в цьому є часткина правди, але це, зрештою, система, яка покликана бути зручною – і вона такою є!

Напевно, кожному доводилося не раз шукати по кишенях у штанах, піджаку та світшоті, щоб з’ясувати, що ключ ще вдома. Ще частіше жінки шукають на глибині “Чорої діри” сумки 🙂 Шукаєте ключ під час дощу чи холодної зими? Напевно, це також знають усі. У випадку з KeyLess цієї проблеми не існує — сідаємо і їдемо.

KeyLess — одне з тих рішень, яке нам на перший погляд не потрібне, але як тільки ми почнемо ним користуваьися, то вже не хочемо розлучатися. І тоді думка, що дозволяє забути про існування ключа, може здатися дивною – “до хорошого швидко звикаєш”..

Система безключового доступу KeyLess – недоліки

KeyLess має одну істотну перевагу – зручність. І те саме з недоліками – є один, але досить серйозний – уразливість до крадіжки автомобіля. Нині шифрування в глобальному масштабі ще не так добре розвинене, і поки блокчейн і криптографія розвиваються, нам доведеться почекати глобального застосування твердого шифрування.

Системи, які спілкуються бездротовим способом, піддаються перехопленню сигналу або навіть його «підробці». Те ж саме стосується систем безключового доступу KeyLess. Сьогодні злодії в першу чергу використовують цю вразливість для крадіжки автомобіля. Спосіб крадіжки таким способом називається метод “на вудку”.

Tак виглядає метод викрадення “на вудку”

Як показує наведена вище графіка – щоб вкрасти, потрібно щонайменше дві людини. Один з них шукає сигнал, переданий транспондером (ключем KeyLess), і використовує спеціальний пристрій для розширення сигналу. Другий крадій має інший пристрій – той, який приймає посилений сигнал і передає його на електрощит в автомобілі. Машину «дурять» і вона думає, що власник з ключем щойно підійшов до машини і ввічливо відкриває двері та заводить двигун, при цьому не спрацьовує жодна сигналізація. Оскільки сигнал від оригінального транспондера / пульта дистанційного керування посилюється, заводський іммобілайзер також за призначенням – не розпізнає спробу викрадення.

Подивіться, як легко відкрити та завести незахищений автомобіль без ключа!

Крадіжка BMW 5 серії.

Як захистити систему безключового доступу KeyLess від крадіжки?

Іммобілайзер CAN CanLock – це система, яка дозволяє захистити автомобіль і ключ від перехоплення сигналу, а отже, від крадіжки методом “на вудку”.

Ця система розроблена та виготовлена в Польщі, а наші інсталятори виконують замовлення на в різних країнах : Польщя, Чехія, Італія, Україна – йде активний розвиток європейського регіону. Підхід до кожного авто – індивідуальний. Це дуже важливо, оскільки ефективними є лише фірмові протиугінні системи, які не були визнані злодіями. Тут є правило, яке говорить, що якщо щось є широко доступним, то злодій дізнається це і навчиться знешкоджувати. У випадку з CanLock такий сценарій неможливий.

Наш спеціаліст пояснює, як працює CanLock – iммобілайзер + сирена !

Iммобілайзер CAN CanLock його діяльність заснована на співпраці з шиною CAN і дозволяє захищати автомобілі внутрішнього згоряння, електро- та гібридні автомобілі.

Іммобілайзер CanLock можна розширити додатковими модулями, які ми пропонуємо в різних варіантах. Пристрій також може бути автосигналізацією в поєднанні з сиренами та датчиками, які будуть реагувати, коли хтось спробує зрушити або нахилити автомобіль, і дозволить відстежувати транспортний засіб за допомогою GPS !

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.