Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

Протиугінні дискові болти – як захистити диски від злодіїв?

  •  

Протиугінні дискові болти – як захистити диски від злодіїв?

Чи вигідно злодіям красти диски?

На початку ми згадали, що в наші дні автомобільна злочинність значно розвинулась. Дрібні злодії, які крали майже все, що пов’язано з автомобілями в 90-х, найчастіше з використанням примітивних інструментів, нині вони практично не функціонують.

авто
Може здатися, що сьогодні таке видовище рідкість. Джерело: https://www.haloursynow.pl/img/artykuly/13994_plaga-kradziezy_1.jpg

Їх місце зайняли угруповання, що спеціалізувалися в певній галузі. Виявляється, є й групи, які займаються масовими крадіжками коліс. Саме з цієї причини, серед інших були розроблені спеціальні протиугінні болти, які покликані утруднити зловмисникам швидке зняття коліс з автомобіля.

Ви можете запитати себе: чи вигідний цей «дрібний» злочин нині? Виявляється навіть дуже. Випускаються в даний час автомобілі оснащені дуже дорогими алюмінієвими дисками, за які зазвичай доводиться доплачувати в автосалонах.

легкосплавні диски
Комплект легкосплавних дисків для автомобіля преміум-класу може коштувати цілий статок. Джерело: http://blog.bestdrive.pl/10046-podrobki-markowych-felg-czym-sie-roznia

Наприклад: якщо ми зайдемо в салон Mercedes і хочемо купити останню модель GLA, ми заплатимо близько 30000 гривень за комплект легкосплавних дисків AMG діаметром 19 дюймів.

Звичайно, є й дорожчі комплекти, наприклад для автомобілів Ferrari чи Lamborghini. Таких машин на наших вулицях чимало, особливо у великих міських центрах.

Крім того, ще одним «плюсом» крадіжки коліс є самі шини, які також можуть коштувати цілий статок. Залежно від розміру та виробника, заробіток злодіїв на шинах може дорівнювати заробітку від крадіжки обода.

колесо на авто
Шини – додаткова вигода для злодія. Джерелo: власне

Де злодії нишпорять?

Щоб вкрасти автомобільні колеса, не обов’язково бути фахівцем з протиугінних засобів. Немає необхідності використовувати спеціалізовані електронні інструменти, щоб відкрити двері або запустити двигун без оригінального дистанційного керування.

Щоб демонтувати автомобільні колеса, потрібні лише примітивні інструменти, які доступні кожному злодію. Найчастіше такі злочини здійснюються на стоянках, які не охороняються або на диких стоянках. Їх можна знайти в основному в бідніших районах великих міст.

Великі житлові масиви не завжди забезпечені достатньою кількістю паркувальних місць. Тож автовласники залишають свої машини, де це можливо.

стихійна парковка. що не охороняється
Дякуючи неосвітленим паркінгам злочинці спокушаються на викрадення коліс.
Джерело: https://m.wm.pl/2020/07/orig/99752-635738.jpg

Цікаво, що купівля паркувального місця на платній стоянці також не захищає інтереси автовласника. З огляду на положення, це не стоянка, що охороняється.

Чому клієнти купують крадені деталі?

Популярність викрадення автомобільних коліс також користується тим, що продаж такого награбованого не несе такого ризику для злодіїв, як у випадку викрадення всього транспортного засобу.

Немає потреби не потрібно нічого розбирати, пробивати цифри або використовувати інші прийоми, щоб закрити сліди.

викрадені автозапчастини
Оголошення про продаж викрадених деталей можна знайти на сайтах аукціонів.
Джерело: https://policja.pl/dokumenty/zalaczniki/1/1-337653.jpg

Все, що вам потрібно, щоб успішно продати вкрадені колеса – це реклама на одному з популярних сайтів.

Клієнти рідко знають, чи запчастини, які вони бачать, з легального джерела. Досить, щоб ціна в оголошенні була на 7-10000 тис. гривень нижча, ніж у випадку купівлі комплекту дисків у авторизованого продавця.

Захисні болти – чи це хороший захист колеса від крадіжки?

Перші протиугінні пристрої такого типу, для відкручування яких вимагав спеціально виготовлений ключ, з’явилися наприкінці 1980-х років. Однак вони не були серйозною перешкодою для злодіїв. Багато з пропонованих тоді наборів протиугінних гвинтів мали повторюваний малюнок.

протикрадіжні захисні болти
Протиугінні гвинти мають нестандартні «головки», які не дозволяють відкрутити їх без спеціальної кришки для ключа.
Джерело: https://www.sklep.trio.com.pl/galerie/z/xzabezpieczenia-kol-audi-80-4_28762.jpg.pagespeed.ic.6nmrIVPWi0.jpg

Проте протягом багатьох років виробники цього типу безпеки розробили власні форми «головок» і відповідних гайок. Ціни на ринку такого набору шурупів коливаються від 600 до навіть 4000 гривень. Все залежить від складності малюнка, а також від матеріалу, з якого виготовлені болти .

Хоча протиугінні болти досі є популярним пристроєм захисту від крадіжки (вони встановлюються як заводське обладнання деякими виробниками автомобілів), у них є багато недоліків. І це безпосередньо впливає на їх ефективність.

Схильність до пошкоджень

Покупці, які вирішили придбати протиугінні шурупи, скаржаться на якість їх виготовлення. В основному це стосується наборів, вироблених переважно в азіатських країнах. Часто буває, що цей вид безпеки не відповідає європейським вимогам.

Протиугінні болти, виготовлені із сплавів сумнівної якості, схильні до пошкоджень. Вони можуть пошкодитися не тільки при спробі крадіжки, але і в процесі звичайної експлуатації.

Чим складніший візерунок, тим більше ризик того, що при заміні коліс «щось піде не так». Занадто сильний вплив для послаблення гвинта може непоправно пошкодити його. Це одна з причин, чому не рекомендується використовувати пневматичні ключі.

У разі пошкодження шурупа, в більшості випадків не залишається нічого іншого, як виклик спеціаліста. Найкраще підійде радикальне рішення, але воно призведе до необхідності придбання нового набору шурупів. Подібний ефект буде досягнутий, наприклад, при втраті спеціального перехідника, який розміщений на ключі.

Варто зазначити, що зняття гвинтів в умовах майстерні коштує теж недешево

Низька ефективність

Потрібно знати, що шаблони безпеки не є унікальними. Виробники протиугінних колісних болтів прямо кажуть, що шаблон може повторюватися один раз в кілька сотень примірників.

Крім того, кріпильні гвинти можна викрутити за допомогою примітивних інструментів – домкрата, напилок, кутових шліфувальних машин і спеціальних головок, які підлаштовують свою форму під форму гнізда.

інструмент для викрадення коліс
Стопорні гвинти можна відкрутити примітивними інструментами.
Джерело: https://s-trojmiasto.pl/zdj/c/n/9/2817/3000×0/2817809.jpg

Пам’ятайте, що викрадачі коліс повинні діяти швидко за визначенням. Тому вони використовують усі доступні, часом «жорстокі» методи, щоб якомога швидше відкрутити диски та шини від решти автомобіля.

Як ефективно захистити колеса від крадіжки?

Враховуючи вищезазначені недоліки, можна зробити висновок, що протиугінні гвинти в наш час не є ефективним захистом, і їх експлуатація може бути складною. Крім того, вони захищають лише колеса – набагато кращим рішенням є захист, який захищає весь автомобіль.

Ось як працює захист CanLock у версії Premium

Прикладом такого виду притикрадіжного захисту є CanLock Laweta, який пропонує “Захист Авто”. Завдяки вбудованому датчику положення пристрій здатний визначати нахил автомобіля в трьох площинах по відношенню до вихідного положення і при необхідності спрацьовує гучна сирена.

CanLock Premium + Laweta це ефективний захист не тільки від крадіжки коліс, але і каталітичного нейтралізатора – злодії дуже часто крадуть і цей елемент.

Крім того, пристрій також повністю захищає від крадіжки всього автомобіля методом « на евакуатор». CanLock — це система безпеки, на 100 відсотків розроблена та виготовлена ​​в Польщі, доступна в авторизованих сервісних центрах по всій країні.

CanLock доступний в кількох версіях, залежно від потреб клієнта

Якщо Ви хочете дізнатися, чи можна встановити протиугінну систему CanLock на Ваше авто напишіть до нас, подзвоніть за номером +38 (096) 551 – 52 – 57 або натисніть червону іконку з телефоном в правому нижньому куті екрана.

Наші спеціалісти нададуть консультацію та допоможуть у виборі найбільш ефективного захиту!

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.