Ефективний захист Вашого автомобіля
Шукаєш протиугінну систему, сигналізацію, іммобілайзер? ДЗВОНИ

Популярні методи викрадення автомобілів

  •  

Форми викрадення транспортних засобів стають дедалі складнішими. З розвитком електроніки злочинці почали використовувати більш технологічні методи. Тому все більше крадіжок відбувається без використання механічних інструментів і методами, які не залишають слідів. Злодії також розумні і користуються неуважністю водіїв, які можуть залишити ключі без нагляду. Також існує тенденція спостерігати за транспортним засобом протягом більш тривалого періоду часу. Замість спеціального рішення злодії визначають, де і на який час зазвичай паркується транспортний засіб – і де в цей час перебуває власник. Це дозволяє непомітно красти, маючи достатньо часу і відповідних інструментів. Найчастіше в очі злодіїв потрапляють автомобілі японських марок, таких як Toyota, Honda, Mazda, і німецьких марок – Volkswagen, Audi, BMW, Mercedes. Власники автомобілів класу люкс, безумовно, повинні бути особливо пильними. Щоб бути готовим до будь-якої ситуації, варто ознайомитися з найпоширенішими формами викрадення автомобілів. aut. 

Викрадення авто “на вудку” 

У випадку з системою входу без ключа злодії використовують підсилювач сигналу — «вудку». Ми навмисно використали множину, оскільки для цього виду крадіжки потрібні двоє зловмисників. Один намагається перехопити сигнал ключа, наприклад, перебуваючи біля дверей будинку, квартири чи стоячи в черзі за власником у магазині, а інший зловмисник стоїть біля машини, або від’їжджає нею коли вдалося передати сигнал.

За допомогою «вудки» вони перехоплюють і підсилюють сигнал, що надходить від ключа, а машина зчитує і блокує його. Двері автомобіля відкриваються і проблем із запуском автомобіля немає. Ознак крадіжки немає. Цей метод дозволяє викрасти автомобіль за лічені секунди, і практично жодна марка автомобіля не може встояти перед цим методом.

Заглушення сигналу пульта  

Проблема не тільки в безключовій системі, яка дозволяє відкрити двері і запустити двигун, не знімаючи пульта. Звичайний пульт для закривання та відкриття дверей також несе в собі багато ризику. Злодії вміють блокувати замикання автомобіля глушником пультів. Доступні на ринку пристрої мають радіус дії до 60 метрів! Що таке типовий сценарій крадіжки? Водій виходить з машини, переконується, що замкнув машину, і йде, наприклад, за покупками. За цей час злодій на невеликій відстані від автомобіля заглушає сигнал пульта або центральний замок і автомобіль залишається відкритим. Власник віддаляється, а злодій сідає в транспортний засіб, миттєво запускає двигун і відходить від місця події. Поглушувачі для пультів і сигналізації дешеві (трохи більше 7500 грн.), широко доступні в інтернет-магазинах – їх легко освоїти навіть менш «професійним» злодіям. Більш того, багато власників транспортних засобів не знають, що заклинило центральний замок. Вони звинувачують себе в тому, що забули закрити машину.

Викрадення авто за допомогою лафета 

Затягування обраного автомобіля на евакуатор має ту перевагу, що він може обійти багато протиугінних пристроїв, доступних на ринку. У той же час це також ризиковано і вимагає тривалої попередньої підготовки, наприклад, спостереження за поведінкою власника вибраного транспортного засобу або вибір часу доби, коли автомобіль буде залишатися без нагляду на тривалий період. У порівнянні з іншими методами викрадення, затягування автомобіля на евакуатор – процес помітний і досить трудомісткий. Щоб не викликати підозри у сусідів чи перехожих, злодії часто маскуються під працівників дорожних чи муніципальних служб. Всупереч зовнішності, це не рідкісний метод, хоча і вимагає багато логістики, оскільки він також надзвичайно ефективний.

Крадіжка ключа

Один із способів, про який ми рідко думаємо в контексті викрадення автомобіля, — це спосіб отримати оригінальні ключі. Це не так складно, як може здатися. Більш вражаючим прикладом є крадіжка ключів шляхом проникнення в будинок/квартиру, коли домочадці сплять. Злодій краде ключі, які ми зазвичай залишаємо в шафі біля дверей – і непомітно від’їжджає на нашому транспортному засобі.

Де ще ми можемо стати жертвами “ключового” злодія? Куди б ми не залишили пальто в гардеробі чи повісили його в загальнодоступному місці, забувши, що залишили ключі в кишенях — у театрі, кіно, фітнес-клубі. Ключі також можуть бути вкрадені з наших гаманців, наприклад, під час покупок, тоді злодій зазвичай слідує за нами з моменту, коли ми виходимо з автомобіля.

На добре серце 

Одним з найбільш підступних методів викрадення є використання доброго серця і готовність автовласника допомогти. Злодії користуються нашими слабкостями, наприклад, роблячи вигляд, що втратили свідомість на узбіччі дороги або зупиняючись біля «розбитої» машини і кличучи на допомогу. Водій транспортного засобу зупиняється, вибігає в емоціях, не замикає машину, часто залишає ключ у замку запалювання, а при цьому підбігає злодій, сідає в його відкриту машину і їде геть.  

Метод “на пляшку”

Цей метод називається «на пляшку», але насправді це все, що злодій кладе під арку заднього колеса, наприклад. Водій від’їжджає, чує незвичні звуки позаду автомобіля, зупиняється «на мить», щоб побачити, що відбувається. Він не глушить двигун в авто, не замикає її … і при цьому з звідкись вискакує злодій, сідає в транспортний засіб і на очах у власника краде транспортний засіб. Те й же самий ефект у водія викликає, наприклад, приклеєний до заднього скла аркуш паперу або залишений на даху предмет. 

Перш за все, майте на увазі, що викрадачі автомобілів рідко діють поодинці. Зазвичай це організовані злочинні угруповання, автомафії, які вдосконалили методи проникнення в транспортні засоби. Простої людської пильності зазвичай недостатньо, щоб відбити запланований напад. Тому варто покладатися на професійні, вдосконалені електронні засоби захисту від крадіжок. Тільки вони – навіть якщо наша пильність іноді підводить – здатні запобігти викраденню нашого автомобіля.

Якщо Ви хочете ефективно захистити своє авто – дізнатися, яким чином можна встановити протиугінну система CanLock на конкретно Ваше авто напишіть до нас, подзвоніть за номером +38
(096) 551 – 52 – 57
або натисніть червону іконку з телефоном в
правому нижньому куті екрана
.

Наші спеціалісти передзвонять і нададуть консультацію.

Шукаєш ефективний Захист для автомобіля?

Поглянь як працює наш іммобілайзер

Ефективно захистимо твоє авто

Перевір як працює наша система

Наша система є дуже ефективним засобом безпеки, який захищає від усіх відомих способів викрадення автомобіля. У тому числі теж найпопулярніший спосіб останнім часом – на вудку або довгу руку!

ПОТУРБУЙСЯ про безпеку свого автомобіля

заповни цей формуляр, а ми перевіримо чи можемо захистити твоє авто. Передзвонимо протягом 1 години.